Новини

​Рада суддів України затвердила План роботи Ради суддів України на 2019 рік

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника Голови Ради суддів України Вадима Бутенка щодо Плану роботи Ради суддів України на 2019 рік, Рада суддів України прийняла рішення про його затвердження.

Читати далі

ВОАС посідає одну з провідних позицій по показниках відсканованих справ та документів серед судів України

Заступник генерального директора Державного підприємства «Інформаційні судові системи» Дмитро Дубієнко констатував важливий факт, що суди в Україні почали активніше оцифровувати справи та документи, а також оприлюднив відповідну інфографіку.

Читати далі

Вища рада правосуддя погодила Типове положення про апарат суду

Вища рада правосуддя 17 січня 2019 року розглянула питання про погодження Типового положення про апарат суду.

Читати далі

Про ЄСІТС, «Електронний суд» та обов’язкову відеофіксацію

Заступник голови Державної судової адміністрації України Сергій Чорнуцький в ексклюзивному інтерв’ю «Судово-юридичній газеті» пояснив проблемні питання, що виникають у судах у зв’язку з обов’язковою відеофіксацією, а також розповів, коли почне повноцінну роботу Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система.

Читати далі

ВС визначився з юрисдикцією спорів з Держказначейством

Держказначейство не орган примусового виконання, тому його бездіяльність слід оскаржувати до адміністративного суду. 

Читати далі

З Днем Збройних сил України

Низький уклін та глибока шана всім тим, хто боронить мир і спокій нашої держави! Щодня ви гідно й віддано служите українському народу!

Читати далі

ЗРАЗКОВІ СПРАВИ Учасники бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО, мають право на дострокове призначення пенсії за віком

Учасники бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, мають право на дострокове призначення пенсії за віком як учасники бойових дій з часу звернення.

Читати далі