Новини

ВАСУ відмовив у скасуванні заборони російських соцмереж

Вищий адміністративний суд України відмовив у задоволенні позову студента Києво-Могилянської академії Микити Евстіфєєва про скасування Указу Президента № 133/2017 про блокування доступу до російських соціальних мереж.

Читати далі

ВИЩА РАДА ПРАВОСУДДЯ ПОГОДИЛА ПОЛОЖЕННЯ ПРО СЛУЖБУ СУДОВИХ РОЗПОРЯДНИКІВ

Вища рада правосуддя розглянула питання про погодження Положення про порядок створення та діяльності служби судових розпорядників. Про це повідомило Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності ВРП.

Читати далі

Статистика допоможе претендентам на мантії з вибором місця роботи

Квартальні, піврічні чи річні результати діяльності судів — не сухі числа, а дані, на яких можна поворожити, як на кавовій гущі. Особливо корисним це стане для кандидатів на посади суддів.

Читати далі

Сплив позовної давності не припиняє зобов'язання, — ВСУ

Наявність рішення суду про відмову в задоволенні позову через сплив позовної давності не припиняє зобов’язання. На цьому наголошено в постанові Верховного Суду України від 15.05.2017.

Читати далі

Доступ до ЄДРСР не ускладнений, але в майбутньому збої в роботі реєстру не виключені

Державна судова адміністрація запевняє: нині доступ до електронних документів у Єдиному державному реєстрі судових рішень не обмежується.,

Читати далі

Практики про правила

Процесуальні новели змусять служителів Феміди вчитись, однак підвищать ефективність продовження захисту.

Читати далі

ЗМІНИ ДО ПРОЦЕСУАЛЬНИХ КОДЕКСІВ СХВАЛИЛИ У ПРОФІЛЬНОМУ КОМІТЕТІ, ОДНАК ДО ТЕКСТУ Є СУТТЄВІ ЗАУВАЖЕННЯ

Комітет з питань правової політики та правосуддя рекомендував прийняти за основу законопроект № 6232 про внесення змін до процесуальних кодексів, поданий Президентом України як невідкладний.

Читати далі

РІШЕННЯ ПРО ПРИМУСОВЕ ПОВЕРНЕННЯ ЗА МЕЖІ УКРАЇНИ ІНОЗЕМЦЯ ЗА ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА, ПРИЙНЯТЕ ОРГАНОМ ОХОРОНИ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ ДО НАБРАННЯ ЗАКОННОЇ СИЛИ ВІДПОВІДНИМ РІШЕННЯМ СУДУ, Є ПЕРЕДЧАСНИМ

ВАСУ залишив в силі ухвалу Вінницького апеляційного адміністративного суду та постанову Вінницького окружного адміністративного суду, якими захищено права іноземця.

Читати далі

Урядом України врегульовано питання оплати праці державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя і працівників Національної школи суддів України

24 травня 2017 року на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України "Деякі питання оплати праці державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя" .

Читати далі