Новини

ВЕРХОВНА РАДА ПОВЕРНЕТЬСЯ СЬОГОДНІ ДО РОЗГЛЯДУ ЗМІН ДО ПРОЦЕСУАЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Сьогодні Верховна Рада України продовжить розгляд законопроекту № 6232 про зміни до процесуальних кодексів. Про це йдеться у порядку денному народних депутатів на 3 жовтня.

Читати далі

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ДО ВИЩОГО СУДУ З ПИТАНЬ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Президент України Петро Порошенко підписав 29 вересня Указ №299/2017 про створення Вищого суду з питань інтелектуальної власності.

Читати далі

ВРП рекомендувала 111 кандидатів на посади суддів Верховного Суду

Вища рада правосуддя протягом 14–25 вересня 2017 року розглянула 120 матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Касаційного господарського, Касаційного адміністративного, Касаційного кримінального, Касаційного цивільного судів у складі Верховного Суду.

Читати далі

У кожному суді має бути щонайменше 4 охоронці, - експерт з безпеки

Стан безпеки в українських судах (зокрема, що стосується загроз проникнення сторонніх осіб, занесення вибухових речовин та зброї) є незадовільним.

Такі результати дослідження стану охорони та безпеки в судах Києва, Львова та Харкова під час круглого столу «Чи впливає стан безпеки в українських судах на незалежність рішень Феміди?» представив радник з питань судової безпеки Ради правосуддя Нідерландів Кейс Такс, передає кореспондент ЗіБ.

Читати далі

ВИЩА РАДА ПРАВОСУДДЯ ЗАВЕРШУЄ СПІВБЕСІДИ З КАНДИДАТАМИ У ВЕРХОВНИЙ СУД

Сьогодні, 25 вересня Вища рада правосуддя проведе останнє засідання з розгляду матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення кандидатів на посади суддів Верховного Суду

Читати далі

Засідання ВРП 22 вересня 2017 року. Призначення суддів ВС

На засіданні 22 вересня Вища рада правосуддя продовжує розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення на посади суддів Верховного Суду.

Читати далі

2277 суддів хочуть підтвердити здатність розглядати справи

Станом на 1 вересня 2017-го про намір пройти кваліфікаційне оцінювання заявило 2277 суддів. Більшість з них — з місцевих судів зі стажем служіння Феміді понад 5 років.

Читати далі

21 вересня 2017 року Вища рада правосуддя продовжила розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення кандидатів на посади суддів Верховного Суду

21 вересня 2017 року Вища рада правосуддя продовжила розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення кандидатів на посади суддів Верховного Суду та розглянула матеріали 16 кандидатів, рекомендованих Вищою кваліфікаційною комісією суддів України.

Читати далі

ЗА ВІДСУТНОСТІ ВСТАНОВЛЕННЯ ПРОТИПРАВНОСТІ РІШЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРАТОРА, ТАКЕ РІШЕННЯ НЕ МОЖЕ БУТИ СКАСОВАНО: ВАСУ

Вищий адміністративний суд України визнав незаконними судові рішення попередніх інстанцій у справі про скасування рішень державного реєстратора.

Читати далі

ОРГАНИ ВЛАДИ ХОЧУТЬ ШТРАФУВАТИ ЗА НЕВИКОНАННЯ РІШЕНЬ СУДУ

У Верховній Раді Україні зареєстровано законопроект, яким передбачається встановити штраф за невиконання державними органами судових рішень.

Читати далі