Новини

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ПОСАДУ ГОЛОВИ СЛУЖБИ СУДОВОЇ ОХОРОНИ

6 листопада 2018 року Вища рада правосуддя вирішила оголосити конкурс на зайняття вакантної посади Голови Служби судової охорони. Про це повідомило Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності ВРП.

Читати далі

ДЛЯ СУДОВИХ ПЕРЕКЛАДАЧІВ І ПРАЦІВНИКІВ СУДУ НАПРАЦЮЮТЬ КУРСИ НАВЧАННЯ ЖЕСТОВОЇ МОВИ

Відбулося чергове засідання Робочої групи із забезпечення доступності суду та судової процедури для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Про це повідомило Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності ВРП.

Читати далі

ДО ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА СУДДІ ВНЕСУТЬ ЗМІНИ

26 жовтня 2018 року відбудеться чергове засідання Ради суддів України. Про це повідомляє прес-служба РСУ.

Засідання відбуватиметься у приміщенні Верховного Суду. Засідання розпочнеться о 10 годині.

Читати далі

Впроваджено новий класифікатор судів

До початку роботи новостворених апеляцйних судів, ДСА України затвердила Класифікатор судів, яким запроваджено новий формат кодів судів.

Читати далі

Відбувся українсько-німецький семінар з обміну досвідом щодо актуальних питань зі здійснення адміністративного судочинства

У роботі українсько-німецького семінару з обміну досвідом щодо актуальних питань зі здійснення адміністративного судочинства взяли участь голова Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Михайло Смокович, судді цього суду Микола Гімон, Лариса Мороз і Татьяна Стрелец.

Читати далі

ВС висловився щодо відшкодування витрат на правову допомогу

Закон №4191-VI визначає не види правової допомоги, а виключно граничний розмір їх компенсації. Такий висновок зробив ВС в постанові №826/1216/16, текст якої друкує «Закон і Бізнес».

Читати далі

РОЗ’ЯСНЕНО ПРОЦЕДУРУ МИРНОГО ВРЕГУЛЮВАННЯ СПОРІВ У СУДАХ

Зарічний районний суд м. Сум роз’яснив процедуру мирного врегулювання спорів у суді.

Читати далі

ВС ПІДТВЕРДИВ ПРАВО УКРАЇНЦІВ НА ПАСПОРТ У ФОРМІ КНИЖЕЧКИ

Верховний Суд захистив право особи на невтручання в особисте життя у зв’язку з обробкою персональних даних. Про це повідомила прес-служба суду.

Читати далі

На податковому форумі обговорили обмеження гарантій осіб

Першу панель заходу присвятили судовій практиці та протистоянню платників і представників фіскальної служби. Судді вищих інстанцій наводили приклади вже встановлених прецедентів, а адвокати мали змогу підтвердити чи спростувати власну позицію.

Читати далі

РОЗ’ЯСНЕНО ПРАВИЛА НАДСИЛАННЯ ДО СУДУ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАПИТІВ ЗА ЄДИНИМИ ФОРМАМИ

Вишгородський райсуд роз’яснив деякі правила адресування суду електронних запитів за єдиними формами.

«Електронна форма звернення громадян» підлягає викладенню та розгляду у відповідність до вимог Закону України «Про звернення громадян» та може містити виключно пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги.

Читати далі