Новини

РАДА ПРОДОВЖИТЬ СЬОГОДНІ РОЗГЛЯД ЗМІН ДО ПРОЦЕСУАЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Сьогодні Верховна Рада України продовжить розгляд законопроекту у другому читанні про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України тощо.

Читати далі

Вища рада правосуддя продовжила розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення кандидатів на посади суддів Верховного Суду

15 вересня 2017 року Вища рада правосуддя продовжила розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення кандидатів на посади суддів Верховного Суду та розглянула матеріали 16 кандидатів, рекомендованих Вищою кваліфікаційною комісією суддів України.

Читати далі

Позивачі зможуть вимагати штрафи для чиновників

Позивачів можуть наділити правом вимагати від суб’єкта владних повноважень надати звіт про виконання судового рішення на їхню користь. Для чиновників, які двічі проігнорують цю вимогу, передбачено санкції.

Читати далі

ПРЕЗИДЕНТ ЗРОБИВ ПРОГНОЗИ ЩОДО ЗАВЕРШЕННЯ СУДОВОЇ РЕФОРМИ

Президент України Петро Порошенко наголосив, що очікує наступного тижня на голосування Верховної Ради, яке завершить судову реформу. Про це повідомило його офіційне Інтернет-представництво.

Читати далі

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ РОЗ'ЯСНИЛА ДЕЯКІ ПИТАННЯ ЩОДО КОНФЛІКТУ ІНТЕРЕСІВ В ДІЯЛЬНОСТІ СУДДІВ

Рада суддів України у своєму рішенні № 46 роз'яснила деякі питання щодо конфлікту інтересів у діяльності суддів

Читати далі

У КСУ НАПРАЦЬОВУЮТЬ РЕГЛАМЕНТ СУДУ

Робоча група Конституційного Суду України працює над розробкою проекту Регламенту Конституційного Суду України

Читати далі

Порядок проведення конкурсів для держслужбовців у судах

Положення про проведення конкурсів для призначення на посади державних службовців у судах, органах та установах системи правосуддя затверджене під час засідання Вищої ради правосуддя 5 вересня.

Читати далі

РСУ розпочало конкурс на посаду судді Конституційного Суду

Рада суддів України оголосила про початок конкурсу для відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України та прийняття заяв від бажаючих обійняти цю посаду.

Читати далі

КАНДИДАТАМ У СУДДІ РОЗ'ЯСНИЛИ, ЯК ОБРАХУВАТИ СТАЖ РОБОТИ У СФЕРІ ПРАВА

Вища кваліфікаційна комісія суддів роз'яснила деякі аспекти обрахування стажу професійної діяльності у сфері права відповідно до вимог статті 69 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Читати далі

ВИЗНАЧЕНО ДАТУ, КОЛИ ОБИРАТИМУТЬ СУДДІВ КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ

XIV позачерговий з'їзд суддів України продовжить свою роботу 13 листопада 2017 року. Таке рішення прийняла РСУ під час засідання 7 вересня 2017 року.

Читати далі