Новини

Суд не відповідатиме на листи із заборонених доменів

Вищий адміністративний суд України просить громадян, які звертаються до суду, використовувати дозволені поштові інтернет-сервіси.

Читати далі

У ВСУ пояснили вимоги ЄСПЛ до мотивування судових рішень

Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод вимагає, щоб суди мотивували свої висновки.

Читати далі

Травневі свята: коли відпочиватимуть українці

Статтею 73 Кодексу законів про працю у травні встановлено три святкові дні.

Читати далі

ВККС може перенести відбір до місцевих судів

Вища кваліфікаційна комісія суддів планує перенести кінцевий термін подання документів від кандидатів на посади суддів місцевих судів, якщо питання видачі медичної довідки №133/о не вирішиться найближчим часом.

Читати далі

Кабмін визначив, як держслужбовців перевірятимуть на знання української мови

Кабінет Міністрів затвердив порядок проведення атестації претендентів на державну службу щодо вільного володіння державною мовою.

Читати далі

НАЗК відстежуватиме перетин декларантами державного кордон

Національне агентство з питань запобігання корупції отримає доступ до інтегрованої міжвідомчої інформаційно-телекомунікаційної системи здійснення контролю осіб, транспортних засобів та вантажів, які перетинають державний кордон.

Читати далі

Помічникам суддів скоротять до 3 місяців термін навчання для зайняття посад у місцевих судах

У Вищій кваліфікаційній комісії суддів вважають, що тримісячного навчання для помічників суддів достатньо, щоб зайняти місця суддів у місцевих судах. Таку позицію висловив член Комісії Станіслав Щотка під час експертного обговорення перебігу конкурсу на посади суддів місцевих судів.

Читати далі

Допуск до державної таємниці у адмінсправах роз'яснив ВАСУ

Представник позивача може безпосередньо звернутися до голови суду з метою оформлення документів для допуску до державної таємниці. Такий висновок зробив Пленум ВАСУ в постанові №4.

Читати далі

ВККСУ визначила, як проводитимуть іспит у рамках конкурсу у місцеві суди

Вища кваліфікаційна комісія суддів України затвердила порядок складення відбіркового іспиту та методику оцінювання його результатів у рамках конкурсу на посаду судді місцевого суду.

Читати далі

ВАС висловився щодо контролю за виконанням рішень адмінсудів

Право на оскарження ухвал, постановлених відповідно до ст.267 КАС, стосується будь-яких рішень щодо накладення штрафу, в тому числі й про відмову в цьому.

Читати далі