Новини

Оновлений Порядок держреєстрації нерухомості набрав чинності

Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, викладений у новій редакції постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 р. № 553, набув чинності 5 вересня.

Читати далі

Судова реформа триватиме ще кілька років, - Порошенко

У вересні у Верховній Раді України з’являться президентські законопроекти «Про Вищу раду правосуддя» та «Про Конституційний Суд України», втім на впровадження судової реформи знадобиться ще кілька років.

Читати далі

ВСУ: штраф за дострокове погашення лізингу несправедливий

Несправедливими є положення договору фінансового лізингу, які містять умови про зміни у витратах, зокрема щодо плати за дострокове його погашення.

Читати далі

Впровадження інституту приватних виконавців хочуть відтермінувати до 2021 року

Впровадження інституту приватних виконавців пропонують відтермінувати на п'ять років - до 2021 року.

Читати далі

ВСУ постановив відшкодовувати пільговикам витрати на оплату електроенергії без обмежень

Відшкодування витрат, пов’язаних із наданням пільг на оплату електроенергії особам, звільненим за віком, хворобою або вислугою років, має здійснюватися без обмежень норм споживання.Такого висновку дійшов Верховний Суд України у постанові № 0870/5751/12.

Читати далі

Держгеокадастр запустив земельні торги он-лайн

Група експертів Держгеокадастру та Innovation and Development Foundation завершили розробку програмного забезпечення для проведення електронних земельних аукціонів.

Читати далі

В Києві обговорять досягнення української адмінюстиції

Судді, науковці та інші фахівці в галузі права обговорять досягнення та перспективи адміністративної юстиції в Україні під час міжнародної конференції, що відбудеться 6 вересня у Києві.

Читати далі

Порядок держреєстрації нерухомості викладено у новій редакції

Кабінет Міністрів України своєю постановою від 23 серпня 2016 р. № 553 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», виклав у новій редакції Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Читати далі

Мін’юст дав список центрів безоплатної правової допомоги в Україні

На сайті Міністерства юстиції України з’явилася інформація про місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Читати далі

Підготовлені зміни до Податкового кодексу

Міністерство фінансів України разом з народними депутатами, представниками бізнесу та експертами розробило проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України», що оприлюднено на сайті Мінфіну.

Читати далі