Новини

Кабмін визначив правила етичної поведінки держслужбовців

Уряд затвердив правила етичної поведінки державних службовців, дія яких також поширються на керівників державних підприємств.

Читати далі

Сьогодні в Києві обговорюватимуть конституційну реформу

18 лютого 2016 року о 9.30 в Києві (готель "Хілтон", бул. Шевченка, 30) відбудеться конференція "Конституційна реформа: сприяння незалежній, відповідальній, прозорій та ефективній судовій владі".

Читати далі

Помічникам суддів хочуть залишити статус держслужбовців

З травня цього року помічники суддів відповідно до нового Закону про державну службу втратять статус держслужбовців. Натомість ці посади надалі належатимуть до посад патронатної служби. Парламенту пропонують відмовитись від таких норм.

Читати далі

Судді прозвітують про роботу в 2015 році

19 лютого 2016 року о 10.00 у Кловському палаці (м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 8) на спільному засіданні представники органів судової влади України підіб’ють підсумки роботи судової системи України у 2015 році.

Читати далі

Огляд ЗМІ: «Суддя з Донеччини судитиме вінничан»

У Вінницькому окружному адміністративному суді працюватиме суддя з Донецька 43-річна Олена Маслоїд. До штату вінницького суду служительку феміди зараховано на підставі Указу Президента України «Про переведення суддів» та наказу голови Вінницького окружного адміністративного суду.

Читати далі

Огляд ЗМІ: «Суддю з окупованого Донецька перевели працювати у Вінницю»

Як повідомляє прес-служба суду, до штату ВОАС зараховано суддю Маслоїд Олену Степанівну. Нову посаду вона отримала, відповідно до Указу Президента України...

Читати далі

Огляд ЗМІ: «Відтепер у Вінницькому адмінсуді працюватиме суддя із Донецька»

Відповідно до Указу Президента України від 23 січня 2016 року «Про переведення суддів» № 20/2016 та наказу Вінницького окружного адміністративного суду  від 04 лютого 2016 року  № 006-к зараховано до штату ВОАС суддю Маслоід Олену Степанівну на роботу на посаду судді...

Читати далі

Огляд ЗМІ «У вінницьких судах змінено реквізити для сплати судового збору»

З 8 лютого 2016 року сплата судового збору у Вінницькому окружному адміністративному суді та Вінницькому апеляційному адміністративному суді здійснюватиметься за новими реквізитами.

Читати далі

Врегульовано питання конфлікту інтересів в роботі суддів

Сьогодні Рада суддів України затвердила порядок здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо конфлікту інтересів в діяльності суддів та інших представників судової системи та його врегулювання.

Читати далі

Огляд ЗМІ: "Пленум ВАСУ розгляне питання зарплати працівників апарату"

5 лютого 2016 року о 10.00 у приміщенні Вищого адміністративного суду України, за адресою: м. Київ, вул. Московська, 8, корпус, 5 розпочнеться Пленум Вищого адміністративного суду України. В порядку денному - підсумки здійснення правосуддя у 2015 році та узагальнення практики.

Читати далі