Новини

Огляд ЗМІ: "Будівельна компанія оскаржує постанови архітектурно-будівельної інспекції через суд"

Концерн "Поділля" не визнає постанови Державної архітектурно-будівельної інспекції України і намагається оскаржити їх у Вінницькому окружному адміністративному суді

Читати далі

Реформа процессуального законодательства глазами зампредседателя ВАСУ М. Смоковича

Внесение изменений в процессуальное законодательство является определенным шагом на пути проведения судебной реформы

Читати далі

Огляд ЗМІ: «У ВАСУ радилися з експертами та науковцями, як не тільки врятувати юстицію, а й зробити її ефективнішою»

Скільки часу існує адміністративне судочинство, стільки й не вщухають спори: чи потрібна така юстиція, вона має бути автономною чи об’єднаною із судами загальної юрисдикції.

Читати далі

Асоціація адмінсуддів створить свої підрозділи

8 квітня 2016 року о 12:00 у приміщенні Вищого адміністративного суду України, за адресою: м. Київ, вул. Московська, 8, корпус 5, розпочнуться загальні збори Громадської організації «Асоціація адміністративних суддів»

Читати далі

В ВАСУ обговорять застосування практики ЄСПЛ

13 квітня 2016 року о 17:00 у приміщенні Вищого адміністративного суду України, за адресою: м. Київ, вул. Московська, 8, розпочнеться круглий стіл

Читати далі

ВАСУ узагальнив судову практику щодо підкупу виборців

Настання конституційно-правової відповідальності за підкуп виборців пов’язується з фактом передання чи обіцянкою передання предмета підкупу

Читати далі

Уряд прийняв рішення для впровадження Закону України «Про державну службу»

Кабінет Міністрів України на засіданні в п'ятницю, 25 березня, затвердив перший пакет нормативно-правових актів, необхідних для впровадження з 1 травня нової редакції Закону України «Про державну службу»

Читати далі

Узгодження підходів до курсів стандартизованої програми для суддів, призначених на посаду вперше

Національна школа суддів України за підтримка українсько-канадського проекту "Освіта суддів – для економічного розвитку" 24-25 березня 2016 року в місті Києві проводить семінар з узгодження підходів до курсів стандартизованої програми для суддів, призначених на посаду вперше.

Читати далі

ВРЮ, ВККСУ та РСУ домовились про координацію роботи

Вища рада юстиції, Вища кваліфікаційна комісія суддів України та Рада суддів України вирішили спільно координувати свою роботу.

Читати далі