Новини

До громадської ради при РСУ увійде 11 осіб

Вчора, 12 травня, було вирішено, що Громадська рада при Раді суддів України складатиметься з 11 осіб. Склад Ради формуватимуть на спеціальному відкритому засіданні Ради суддів України.

Читати далі

Огляд ЗМІ: «Працівники адміністративного суду опановували уроки особливого етикету»

На сучасному етапі розвитку українського суспільства визначальним критерієм оцінки діяльності органів влади є рівень задоволення потреб громадян в отриманні якісних послуг.

Читати далі

«Сильний захист здатний здійснювати тільки сильний суд. Створити такий суд — головне завдання судової реформи», — суддя Володимир Стефанюк

У державі, що прагне стати правовою, суд зобов´язаний бути саме судом - авторитетним, владним, самостійним, справді незалежним.

Читати далі

Огляд ЗМІ: "У ВОАС розглянуть справу щодо поновлення на посаді в Генштабі"

27 квітня 2016 року о 14.00 у Вінницькому окружному адміністративному суді відбудеться розгляд адміністративної справи за позовом до Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України про визнання протиправним та скасування наказу, поновлення на посаді та виплату грошового забезпечення.

Читати далі

Технічні функції суддів хочуть закріпити за помічниками

Голова Верховного Суду України вважає, що помічникам суддів слід надати процесуального статусу з правом самостійно, від свого імені, перевіряти, приймати рішення про надання строку на усунення недоліків, визнавати неподаним та повертати відповідне звернення до суду.


Читати далі

Огляд ЗМІ: «ВОАС має сертифікованих секретарів судового засідання»

Підвищення кваліфікації – вимога сьогодення та запорука успішної діяльності установи. Саме таким гаслом керуються у своїй діяльності працівники апарату Вінницького окружного адміністративного суду...

Читати далі

Административные споры требуют особого порядка рассмотрения?

Внесение изменений в процессуальное законодательство является определенным шагом на пути проведения судебной реформы

Читати далі

Огляд ЗМІ: "Будівельна компанія оскаржує постанови архітектурно-будівельної інспекції через суд"

Концерн "Поділля" не визнає постанови Державної архітектурно-будівельної інспекції України і намагається оскаржити їх у Вінницькому окружному адміністративному суді

Читати далі

Реформа процессуального законодательства глазами зампредседателя ВАСУ М. Смоковича

Внесение изменений в процессуальное законодательство является определенным шагом на пути проведения судебной реформы

Читати далі

Огляд ЗМІ: «У ВАСУ радилися з експертами та науковцями, як не тільки врятувати юстицію, а й зробити її ефективнішою»

Скільки часу існує адміністративне судочинство, стільки й не вщухають спори: чи потрібна така юстиція, вона має бути автономною чи об’єднаною із судами загальної юрисдикції.

Читати далі