Новини

Огляд ЗМІ: "На керівні посади місцевих прокуратур буде новий конкурс?"

Вінницький окружний суд скасував Протокол засідання конкурсної комісії з проведення відкритого конкурсу кандидатів на адміністративні посади у місцевих прокуратурах Вінниччини

Читати далі

Огляд ЗМІ: "Суд скасував результати прокурорського конкурсу по Вінниці через порушення"

Щойно призначеного прокурора і заступників можуть звільнити. Поліцейський, який не пройшов по конкурсу в керівники Вінницької місцевої прокуратури і піддав сумніву чесність відбору, подав до суду й виграв справу.

Читати далі

Чергове засідання Ради суддів відбудеться 4 лютого

4 лютого 2016 року о 10 годині в приміщенні Верховного Суду України (вул. П. Орлика, 8, м. Київ) відбудеться засідання Ради суддів України.

Читати далі

Огляд ЗМІ: "Обрано заступника голови ВОАС"

Сьогодні, 29 січня, під час засідання зборів суддів Вінницького окружного адміністративного суду заступником голови суду було обрано Чернюк Аллу Юріївну.

Читати далі

Огляд ЗМІ: "У Вінницькому окружному адмінсуді обрали заступника голови суду"

Сьогодні, 29 січня, під час засідання зборів суддів Вінницького окружного адміністративного суду заступником голови суду було обрано Аллу Чернюк.

Читати далі

Огляд ЗМІ "Вінницькі судді пекли та продавали смаколики"

Тортами, пиріжками, кексами та іншими смаколиками завершили робочий тиждень співробітники Вінницького окружного адміністративного суду його працівники.

Читати далі

Вінницькі судді обіграли київських та сумських

Футбольна збірна "Феміда Вінниччини" повернулась до Вінниці одразу з двома перемогами.

Читати далі

Огляд ЗМІ: «Авторитетний результат футбольних баталій»

19 листопада на території навчально-тренувальної бази «ФК «Динамо» футбольна збірна «ФЕМІДА  ВІННИЧЧИНИ» зіграла дві гри у груповому етапі VI турніру з міні-футболу серед суддів та працівників судових установ із розіграшу «Кубка Феміди».

Читати далі