Новини

В Україні збираються передати функції реєстрації актів цивільного стану від Міністерства юстиції до органів місцевого самоврядування та нотаріусів

В Україні збираються передати функції реєстрації актів цивільного стану від Міністерства юстиції до органів місцевого самоврядування та нотаріусів. Очікується, що це забезпечить конкуренцію між суб`єктами реєстрації та покращення якості послуг.

Читати далі

10 червня 2016 року о 9.00 у Верховному Суді України відбудеться круглий стіл «Гарантії здійснення права власності та його захист в особливих умовах».

10 червня 2016 року о 9.00 у Верховному Суді України відбудеться круглий стіл «Гарантії здійснення права власності та його захист в особливих умовах».

Читати далі

ВСУ зробив висновок щодо відшкодування шкоди підприємству

День прийняття постанови про порушення кримінальної справи проти особи не слід уважати днем виявлення заподіяної нею шкоди підприємству. Такий висновок міститься в постанові Верховного Суду України від 2 березня 2016 року №6-1263цс15, текст якої публікує "Закон і Бізнес".

Читати далі

У парламенті зареєстрований законопроект № 4748 «Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України«Про судовий збір»

У парламенті зареєстрований законопроект № 4748 «Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України«Про судовий збір».

Пропонується визнати таким, що втратив силу Закон «Про судовий збір» як перешкода доступу до правосуддя, а також для усунення дискримінації учасників судового процесу.

Читати далі

Судити нікому, - ВКК

Через фактичну відмову парламенту обрати безстроково суддів, у яких закінчився перший строк призначення, в багатьох місцевих судах право здійснювати правосуддя мають менш як половина законників.

Читати далі

Відбудеться Пленум Верховного Суду України

30 травня 2016 року о 10 годині у приміщенні Верховного Суду України за адресою вул. П. Орлика, 8 (Кловський палац) розпочнеться засідання Пленуму Верховного Суду України.

Читати далі

В Україні готуються прийняти закон про медіацію

12 травня члени комітету розглянули законопроекти за №3665 і№3665-1. Зокрема, було вирішено рекомендувати ВР прийняти за основу проект №3665, врахувавши при доопрацюванні до другого читання окремі пропозиції альтернативного проекту.

Читати далі

До громадської ради при РСУ увійде 11 осіб

Вчора, 12 травня, було вирішено, що Громадська рада при Раді суддів України складатиметься з 11 осіб. Склад Ради формуватимуть на спеціальному відкритому засіданні Ради суддів України.

Читати далі

Огляд ЗМІ: «Працівники адміністративного суду опановували уроки особливого етикету»

На сучасному етапі розвитку українського суспільства визначальним критерієм оцінки діяльності органів влади є рівень задоволення потреб громадян в отриманні якісних послуг.

Читати далі

«Сильний захист здатний здійснювати тільки сильний суд. Створити такий суд — головне завдання судової реформи», — суддя Володимир Стефанюк

У державі, що прагне стати правовою, суд зобов´язаний бути саме судом - авторитетним, владним, самостійним, справді незалежним.

Читати далі