Новини

Затверджено коментарі до Кодексу суддівської етики

На одному з останніх засідань Ради суддів України прийнято низку рішень, які регулюють питання суддівської етики та конфлікту інтересів в діяльності суддів.

Читати далі

Оприлюднено матеріали для підготовки суддів до кваліфоцінювання

На сайті Національної школи суддів опублікували матеріали на допомогу суддям місцевих судів загальної юрисдикції

Читати далі

Завтра розпочинається кваліфоцінювання трьох груп суддів

1 - 3 березня 2016 року о 10:00 в приміщенні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9, розпочнеться первинне кваліфікаційне оцінювання суддів другої - четвертої групи, які подали заяви про обрання суддею безстроково.

Читати далі

Опубліковано коментар до кодексу суддівської етики

Рада суддів України на своєму черговому засіданні затвердила Коментар до Кодексу суддівської етики, який містить роз'яснення основних прав, гарантій та принципів поведінки судді при здійсненні правосуддя.

Читати далі

Кабмін визначив правила етичної поведінки держслужбовців

Уряд затвердив правила етичної поведінки державних службовців, дія яких також поширються на керівників державних підприємств.

Читати далі

Сьогодні в Києві обговорюватимуть конституційну реформу

18 лютого 2016 року о 9.30 в Києві (готель "Хілтон", бул. Шевченка, 30) відбудеться конференція "Конституційна реформа: сприяння незалежній, відповідальній, прозорій та ефективній судовій владі".

Читати далі

Помічникам суддів хочуть залишити статус держслужбовців

З травня цього року помічники суддів відповідно до нового Закону про державну службу втратять статус держслужбовців. Натомість ці посади надалі належатимуть до посад патронатної служби. Парламенту пропонують відмовитись від таких норм.

Читати далі

Судді прозвітують про роботу в 2015 році

19 лютого 2016 року о 10.00 у Кловському палаці (м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 8) на спільному засіданні представники органів судової влади України підіб’ють підсумки роботи судової системи України у 2015 році.

Читати далі

Огляд ЗМІ: «Суддя з Донеччини судитиме вінничан»

У Вінницькому окружному адміністративному суді працюватиме суддя з Донецька 43-річна Олена Маслоїд. До штату вінницького суду служительку феміди зараховано на підставі Указу Президента України «Про переведення суддів» та наказу голови Вінницького окружного адміністративного суду.

Читати далі

Огляд ЗМІ: «Суддю з окупованого Донецька перевели працювати у Вінницю»

Як повідомляє прес-служба суду, до штату ВОАС зараховано суддю Маслоїд Олену Степанівну. Нову посаду вона отримала, відповідно до Указу Президента України...

Читати далі