Новини

Вінницькі судді обіграли київських та сумських

Футбольна збірна "Феміда Вінниччини" повернулась до Вінниці одразу з двома перемогами.

Читати далі

Огляд ЗМІ: «Авторитетний результат футбольних баталій»

19 листопада на території навчально-тренувальної бази «ФК «Динамо» футбольна збірна «ФЕМІДА  ВІННИЧЧИНИ» зіграла дві гри у груповому етапі VI турніру з міні-футболу серед суддів та працівників судових установ із розіграшу «Кубка Феміди».

Читати далі

«Народний контроль» виграв суд проти місцевої ТВК

Сьогодні Адміністративний суд Вінниці зобов'язав Вінницьку міську ТВК надати місцевому осередку партії "Громадський рух "Народний контроль" копії протоколів з виборчих дільниць.

Читати далі

Огляд ЗМІ: "Із вінницькою міською ТВК судяться під наглядом ОБСЄ"

Сьогодні Адміністративний суд Вінниці розглянув позов місцевих осередків партії "Народний Контроль" та Радикальної партії проти Вінницької міської територіальної виборчої комісії. Суть справи полягає у відмові ТВК надати партійцям копії протоколів з декількох виборчих дільниць.

Читати далі

Огляд ЗМІ: В Агрономічному перерахують голоси, – рішення суду

Суд зобов’язав дільничну комісію села Агрономічне Вінницького району здійснити перерахунок голосів за результатами виборів 25 жовтня.

Читати далі

Огляд ЗМІ: «Сьогодні у Вінниці суд розгляне фальсифікацію виборів в Агрономічному»

На Вінниччині в селі Агрономічному кандидату від ВО «Батьківщина» дописали зайві голоси. Сьогодні, 6 листопада, дану справу розглядатиме суд.

Читати далі

Огляд ЗМІ: «На Вінниччині розгорівся скандал з фальсифікаціями на виборах. Справа «Батьківщини» пішла в суд»

У Вінницькій «Батьківщині» розгортається скандал. Висуваниця від партії ВО «Батьківщина» заявила, що районна виборча комісія підробила протоколи, для того щоб замість неї «просунути» іншого кандидата, який не набрав потрібну кількість голосів виборців, але потрібний партії в облраді.

Читати далі

Віктора Качура суд пустив на вибори у Немирові

Вчора Вінницький окружний адмінсуд відхилив позов щодо зняття з реєстрації кандидатом у міські голови екс-мера Немирова і лідера радикалів Вінниччини Віктора Качура.

Читати далі

Огляд ЗМІ: «Вінницький суд відвідали спостерігачі ОБСЄ»

29 вересня Вінницький окружний адміністративний суд з робочим візитом відвідали представники ОБСЄ, які проводять спостереження за виборами депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, що відбудуться 25 жовтня 2015 року

Читати далі