Новини

Огляд ЗМІ "Вінницькі судді пекли та продавали смаколики"

Тортами, пиріжками, кексами та іншими смаколиками завершили робочий тиждень співробітники Вінницького окружного адміністративного суду його працівники.

Читати далі

Вінницькі судді обіграли київських та сумських

Футбольна збірна "Феміда Вінниччини" повернулась до Вінниці одразу з двома перемогами.

Читати далі

Огляд ЗМІ: «Авторитетний результат футбольних баталій»

19 листопада на території навчально-тренувальної бази «ФК «Динамо» футбольна збірна «ФЕМІДА  ВІННИЧЧИНИ» зіграла дві гри у груповому етапі VI турніру з міні-футболу серед суддів та працівників судових установ із розіграшу «Кубка Феміди».

Читати далі

«Народний контроль» виграв суд проти місцевої ТВК

Сьогодні Адміністративний суд Вінниці зобов'язав Вінницьку міську ТВК надати місцевому осередку партії "Громадський рух "Народний контроль" копії протоколів з виборчих дільниць.

Читати далі

Огляд ЗМІ: "Із вінницькою міською ТВК судяться під наглядом ОБСЄ"

Сьогодні Адміністративний суд Вінниці розглянув позов місцевих осередків партії "Народний Контроль" та Радикальної партії проти Вінницької міської територіальної виборчої комісії. Суть справи полягає у відмові ТВК надати партійцям копії протоколів з декількох виборчих дільниць.

Читати далі

Огляд ЗМІ: В Агрономічному перерахують голоси, – рішення суду

Суд зобов’язав дільничну комісію села Агрономічне Вінницького району здійснити перерахунок голосів за результатами виборів 25 жовтня.

Читати далі

Огляд ЗМІ: «Сьогодні у Вінниці суд розгляне фальсифікацію виборів в Агрономічному»

На Вінниччині в селі Агрономічному кандидату від ВО «Батьківщина» дописали зайві голоси. Сьогодні, 6 листопада, дану справу розглядатиме суд.

Читати далі

Огляд ЗМІ: «На Вінниччині розгорівся скандал з фальсифікаціями на виборах. Справа «Батьківщини» пішла в суд»

У Вінницькій «Батьківщині» розгортається скандал. Висуваниця від партії ВО «Батьківщина» заявила, що районна виборча комісія підробила протоколи, для того щоб замість неї «просунути» іншого кандидата, який не набрав потрібну кількість голосів виборців, але потрібний партії в облраді.

Читати далі