Новини

Огляд ЗМІ: «Відтепер у Вінницькому адмінсуді працюватиме суддя із Донецька»

Відповідно до Указу Президента України від 23 січня 2016 року «Про переведення суддів» № 20/2016 та наказу Вінницького окружного адміністративного суду  від 04 лютого 2016 року  № 006-к зараховано до штату ВОАС суддю Маслоід Олену Степанівну на роботу на посаду судді...

Читати далі

Огляд ЗМІ «У вінницьких судах змінено реквізити для сплати судового збору»

З 8 лютого 2016 року сплата судового збору у Вінницькому окружному адміністративному суді та Вінницькому апеляційному адміністративному суді здійснюватиметься за новими реквізитами.

Читати далі

Врегульовано питання конфлікту інтересів в роботі суддів

Сьогодні Рада суддів України затвердила порядок здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо конфлікту інтересів в діяльності суддів та інших представників судової системи та його врегулювання.

Читати далі

Огляд ЗМІ: "Пленум ВАСУ розгляне питання зарплати працівників апарату"

5 лютого 2016 року о 10.00 у приміщенні Вищого адміністративного суду України, за адресою: м. Київ, вул. Московська, 8, корпус, 5 розпочнеться Пленум Вищого адміністративного суду України. В порядку денному - підсумки здійснення правосуддя у 2015 році та узагальнення практики.

Читати далі

Огляд ЗМІ: "На керівні посади місцевих прокуратур буде новий конкурс?"

Вінницький окружний суд скасував Протокол засідання конкурсної комісії з проведення відкритого конкурсу кандидатів на адміністративні посади у місцевих прокуратурах Вінниччини

Читати далі

Огляд ЗМІ: "Суд скасував результати прокурорського конкурсу по Вінниці через порушення"

Щойно призначеного прокурора і заступників можуть звільнити. Поліцейський, який не пройшов по конкурсу в керівники Вінницької місцевої прокуратури і піддав сумніву чесність відбору, подав до суду й виграв справу.

Читати далі

Чергове засідання Ради суддів відбудеться 4 лютого

4 лютого 2016 року о 10 годині в приміщенні Верховного Суду України (вул. П. Орлика, 8, м. Київ) відбудеться засідання Ради суддів України.

Читати далі

Огляд ЗМІ: "Обрано заступника голови ВОАС"

Сьогодні, 29 січня, під час засідання зборів суддів Вінницького окружного адміністративного суду заступником голови суду було обрано Чернюк Аллу Юріївну.

Читати далі

Огляд ЗМІ: "У Вінницькому окружному адмінсуді обрали заступника голови суду"

Сьогодні, 29 січня, під час засідання зборів суддів Вінницького окружного адміністративного суду заступником голови суду було обрано Аллу Чернюк.

Читати далі