Новини

Голова Вищого адміністративного суду України Олександр Нечитайло: «Україна повинна підтримати європейську тенденцію до автономності адмінсудів»

10 років тому, 6 липня 2005 року, Верховна Рада ухвалила Кодекс адміністративного судочинства, в якому визначила повноваження адмінсудів щодо розгляду справ, порядок звернення до них і порядок здійснення адміністративного судочинства.

Читати далі

Голова ВАСУ прокоментував висновок Венеціанської Комісії та окреслив перспективи розвитку адмінюстиції

«Перший крок на шляху до посилення ефективності адміністративного судочинства в Україні – нарешті конституційно закріпити статус адміністративних судів».

Читати далі

Рада судів України повернула на доопрацювання Порядок та методологію кваліфікаційного оцінювання суддів

Рада судів України повернула на доопрацювання Порядок та методологію кваліфікаційного оцінювання суддів з урахуванням зауважень та пропозицій, які було внесено під час засідання 22 липня 2015 року

Читати далі

Венеціанська комісія схвалила конституційне закріплення адміністративних судів

Венеціанська комісія позитивно оцінила розроблений Робочої групою з питань правосуддя та суміжних правових інститутів попередній текст змін до Конституції України в частині правосуддя

Читати далі

Рада суддів України роз’яснює питання доплати за вислугу років

Судді, стаж роботи яких на посаді судді на момент набрання чинності Закону «Про забезпечення права на справедливий суд» складав менше 3 років, але які отримували щомісячну доплату за вислугу років у розмірі 15%

Читати далі

Огляд ЗМІ: «Вінницькі судді обрали нового голову ВОАС»

14 липня відбулися збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду, на яких обрали нового голову суду.

Читати далі

ВККС надала суддям рекомендації на переведення

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 14 травня 2015 року, за результатами розгляду матеріалів надано рекомендації для переведення суддів до іншого суду.

Читати далі

Огляд ЗМІ: «СУДДІ ТА ІНСПЕКТОРИ “РОЗПЛУТУВАЛИ” ЗАКОНОТВОРЧУ ПАВУТИНУ»

Через неточності деяких законодавчих норм Держфінінспекція потерпає у судах. Адже на судових розглядах іноді неможливо вирішити юридичні колізії. Про це говорили на круглому столі у Вінницькому окружному адміністративному суді. Так, начальник Держфінінспекції у Вінницькій області Олена Вахновська навела кілька прикладів подібних ситуацій.

Читати далі