Новини

Звіт про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом Закону України «Про доступ до публічної інформації»


    З метою забезпечення прозорості, відкритості та створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації у Вінницькому окружному адміністративному суді здійснюється розгляд запитів на інформацію.

    Порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації», та інформації, що становить суспільний інтерес.

    Відповідь на запит на інформацію надається у строк визначений статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

    За період з 01 березня 2019 року по 31 березня 2019 року до Вінницького окружного адміністративного суду запити на інформацію надійшли:

- від фізичних осіб – 5;

- від представників громадських організацій – 1.

    Інформація надавалась на запити, які стосувались питань, відомості щодо яких перебувають у володінні Вінницького окружного адміністративного суду, зокрема щодо:

-          документів адміністративної справи;

-          інформації щодо присяги судді;

-          стану здійснення судочинства;

-          щодо декларації та повноважень судді;

-          чисельності працівників, розміру премій та надбавок.


Начальник відділу документального забезпечення (канцелярія)                                                                                                                                            О.П.Гарболінська