Новини

ПРАВОСУДДЯ ДОСТУПНЕ КОЖНОМУ!

ПРАВОСУДДЯ ДОСТУПНЕ КОЖНОМУ!
З грудня 2014 року ВОАС сприяє створенню для людей з інвалідністю безбар'єрного доступу до правосуддя. Наші співробітники активно долучаються до різноманітних тематичних заходів, аби постійно вдосконалювати навички та отримувати нові знання з даного питання.

Читати далі

У ВІННИЦЬКОМУ ОКРУЖНОМУ АДМІНІСТРАТИВНОМУ СУДІ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 15.08.2018 № 059, оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби.

Читати далі

Результати проведення конкурсу на заміщення вакантних посад від 13 серпня 2018 року

Відповідно до ч. 2 ст. 28 Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року №889-VIII повідомляємо про результати проведеного 13 серпня 2018 року конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б».

Читати далі

СЬОГОДНІ У ВОАС ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Нагадуємо, що Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 20.07.2018 № 049, оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби - начальника відділу служби судових розпорядників.

Читати далі

Результати про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад від 7 серпня 2018 року

Відповідно до ч. 2 ст. 28 Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року №889-VIII повідомляємо про результати проведеного 07 серпня 2018 року конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» у Вінницькому окружному адміністративному суді.

Читати далі

ДОВГООЧІКУВАНА ТА БЛИСКАВИЧНА ПЕРЕМОГА ВААО!

Сьогодні ми тріумфуємо! Цього разу боротьбу за м'яч вели гравці Вінницького апеляційного адміністративного округу та команда "Адвокати".

Читати далі

Співробітники ВААО продовжують боротися за звання кращої футбольної команди серед державних службовців!

Нагадуємо, що даний турнір відбувається далеко не вперше, тому майже всі гравці мають чималий досвід.

Читати далі

СЬОГОДНІ У ВОАС ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Нагадаємо, що Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 11.07.2018 року № 046 оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби

Читати далі

6 липня о 19:30 на Центральному міському стадіоні розпочався чемпіонат м. Вінниці з міні-футболу серед працівників державних установ-2018.

6 липня о 19:30 на Центральному міському стадіоні розпочався чемпіонат м. Вінниці з міні-футболу серед працівників державних установ-2018.

Серед рекордної кількості команд держслужбовців - 15 (!) цього року мужньо відстоювали честь Вінницького адміністративного округу (ВААО) й наші співробітники.

Читати далі