Новини

ПРАЦІВНИКИ ВОАС НАВЧАЛИСЬ ОСНОВАМ СПІЛКУВАННЯ ЗІ ЗМІ

Сьогодні у Вінницькому окружному адміністративному суді проведено навчальний семінар на тему: «Основи взаємостосунків працівників суду зі ЗМІ та громадськістю».

Читати далі

Увага! Сьогодні у відкритому судовому засіданні відбувся розгляд адміністративної справи № 802/1147/17-а

Сьогодні у відкритому судовому засіданні відбувся розгляд адміністративної справи № 802/1147/17-а за позовом Ахадової Світлани Вікторівни до Вінницької обласної державної адміністрації; треті особи на стороні відповідача без самостійних вимог на предмет спору: Управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації; Вінницька обласна Рада про зобов'язання вчинити дії.

Читати далі

УВАГА! ПРЕС-АНОНС!

Вінницький окружний адміністративний суд повідомляє, що 16 серпня 2017 року о 13 год. 00 хв. відбудеться розгляд справи № 802/1185/17-а за позовом Долінського Олега Григоровича до Міністерства інфраструктури України, треті особи, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - Голова ВООРТ "Федерація роботодавців транспорту України" Климпуш Орест Дмитрович, Голова ГО "Український транспортний союз" Костюченко Леонід Михайлович", Голова профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства Вакуленко Володимир Миколайович, Голова ГО "Асоціація пасажирських перевізників Вінниччини" Шпильова Ірина Василівна, Представник ААП "Херсонська обласна організація автомобільних перевізників" Балін Володимир Анатолійович, представник ГО "Регіональна асоціація пасажирських перевезень" Дарморос В'ячеслав Едуардовича про     визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити дії.
    ,

Читати далі

Шановні відвідувачі! Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до положень статті 73 Кодексу законів про працю України 24 серпня 2017 року (четвер) День незалежності України є вихідним днем!

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до положень статті 73 Кодексу законів про працю України 24 серпня 2017 року (четвер) День незалежності України є вихідним днем!

Читати далі

УВАГА! ВОАС ПОВІДОМЛЯЄ ПРО РЕЗУЛЬТАТ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ!

У провадженні Вінницького окружного адміністративного суду перебувала адміністративна справа № 802/823/17-а за позовом Національного екологічного центру України до Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької област...

Читати далі

Триває боротьба за кубок міста Вінниці з міні-футболу серед працівників державних установ-2017

Для багатьох сучасних людей футбол став стилем життя, професією або головним захопленням у житті. Для працівників Вінницького окружного адміністративного суду, які входять до команди «Адміністративний суд» гра у футбол не просто активний відпочинок у позаробочий час, а й можливість продемонструвати, що лише спільними зусиллями можна досягати перемог.

Читати далі

УВАГА! ПРЕС - АНОНС!

Вінницький окружний адміністративний суд повідомляє, що10 серпня 2017 року об 09 год.00 хв. буде продовжено судовий розгляд адміністративної справи № 802/823/17-а 

Читати далі

Футбольна команда «Адміністративний суд» бере участь у Чемпіонаті міста з міні-футболу

Сьогодні, 04 серпня 2017 року, розпочався «Чемпіонат міста Вінниці з міні-футболу серед працівників державних установ-2017», який щороку організовує Громадська організація «Федерація футболу» міста Вінниці.

Читати далі

УВАГА! Вінницький окружний адміністративний суд інформує про розгляд справи!

09 серпня 2017 року о 13 год. 00 хв. відбудеться судовий розгляд адміністративної справи № 802/1211/17-а за позовом сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Надія" до Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України (Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації), Міністерства юстиції України про визнання протиправним та скасування наказу.

Читати далі

Варто уваги!

Вінницьким окружним адміністративним судом проаналізовано виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в частині розгляду запитів за перше півріччя 2017 року, яке свідчить про те, що 40% поданих запитів за формою та змістом не відповідали запитам на інформацію в контексті Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Читати далі