Новини

Розгляд виборчої справи

Вінницьким окружним адміністративним судом розглянуто адміністративну справу за позовом одного із кандидатів на посаду Уланіського сільського голови до Уланівської сільської територіальної виборчої комісії Хмільницького району Вінницької області.

Читати далі

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи – одне з найзнаковіших свят у новітній історії України.

Читати далі

Підвищення рівня кваліфікації спеціалістів з питань персоналу

Впродовж з 16 по 18 листопада головні спеціалісти відділу служби управління персоналом Ілля Побережський та Артем Морозовський долучилися до навчання в онлайн режимі.

Читати далі

Звіт про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом Закону України «Про доступ до публічної інформації»

З метою забезпечення прозорості, відкритості та створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації у Вінницькому окружному адміністративному суді здійснюється розгляд запитів на інформацію.

Читати далі

Призначено заступника керівника апарату Вінницького окружного адміністративного суду

Відповідно до наказу Територіального управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області від 26 жовтня 2020 року №135-к Кравчука Олександра Юрійовича призначено на посаду заступника керівника апарату Вінницького окружного адміністративного суду.

Читати далі

Правовий практикум «Податкові та митні спори: юридична доктрина та практика Верховного Суду»

Судді та працівники апарату Вінницького окружного адміністративного суду активно долучилися до практикуму в онлайн режимі.

Читати далі