Новини

Міжнародний день рідної мови у ВОАС

Існує думка, що рідною мовою є та, якою кожен із нас бачить свої сни. Вона близька серцю, неповторна й найчарівніша. Саме рідною мовою ми думаємо, радіємо, переживаємо жалі та зізнаємося в коханні. Про красу рідного слова сказано чимало, та наскільки добре ми усвідомлюємо, перед якими викликами воно стоїть сьогодні?!

Читати далі

Судді ВОАС узяли участь у тренінгу «Розгляд судами виборчих спорів»

Сьогодні, починаючи з міста Вінниці, стартував ряд практичних навчальних семінарів для представників адміністративної юстиції, які в подальшому буде проведено в інших обласних центрах України.

Читати далі

Сучасні технології підготовки зорієнтовані на підвищення рівня кваліфікації суддів

Сьогодні судді ВОАС Павло Сало та Михайло Слободонюк розпочали тиждень наполегливої праці над підтриманням фахової кваліфікації в місті Києві (у стінах Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду).
З 18 по 22 лютого триватиме навчання, організоване Національною школою суддів України для служителів Феміди окружних адміністративних судів.
Детальніше.....

Читати далі

Результати проведення конкурсу на заміщення вакантних посад від 11 лютого 2019 року

Відповідно до ч. 2 ст. 28 Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року №889-VIII повідомляємо про результати проведеного 11 лютого 2019 року конкурсу на зайняття вакантних посади державної служби категорії «В» у Вінницькому окружному адміністративному суді.

Читати далі

Секретарі судових засідань ВОАС завершили трьохденну професійну підготовку

З 11 по 13 лютого 2019 року тривало фахове навчання у Національній школі суддів України для секретарів судових засідань з Вінницької, Житомирської, Київської, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва.

Читати далі

Професійне зростання є надзвичайно важливим для співробітників ВОАС

Сьогодні секретарі судових засідань Тетяна Федчук, Ігор Бондаренко та Ілона Краєвська розпочали фахову підготовку в стінах Національної школи суддів України.

Читати далі

У ВОАС відбувся конкурс на зайняття посад державної служби

Нагадуємо, що Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 14.01.2019 № 006, оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби»

Читати далі

Всеукраїнський семінар-практикум зібрав провідних представників адміністративної юстиції у м. Вінниці

У масштабному заході «Застосування виборчого законодавства» взяли участь голова ВОАС Олександр Вільчинський, його заступник Алла Чернюк, судді Андрій Томчук, Максим Альчук, Павло Сало, Наталія Демитор, Юлія Бошкова, Руслана Дмитришена, Михайло Слободонюк, Олена Маслоід та Тетяна Шаповалова.

Читати далі

У Вінниці розпочався всеукраїнський семінар-практикум на тему «Застосування виборчого законодавства»

Для розгляду важливих актуальних питань зібралися представники адміністративної юстиції з усієї України.

Учасниками семінару-практикуму від Вінницького окружного адміністративного суду стали голова ВОАС Олександр Вільчинський, його заступник Алла Чернюк, судді Андрій Томчук, Максим Альчук, Павло Сало, Наталія Демитор, Юлія Бошкова, Руслана Дмитришена, Михайло Слободонюк, Олена Маслоід та Тетяна Шаповалова.


Відкривати масштабний захід мали честь Микола Оніщук – ректор Національної школи суддів України, Михайло Смокович – голова Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, Всеволод Князєв – секретар Великої палати проектів Офісу Ради Європи в Україні (Венеціанська комісія) та Віталій Кузьмишин – голова Сьомого апеляційного адміністративного суду.

Семінар-практикум організовано Національною школою суддів України спільно з Касаційним адміністративним судом у складі Верховного Суду, Сьомим апеляційним адміністративним судом за підтримки Проектів Венеціанської комісії «Сприяння реформуванню виборчого законодавства та проведенню Конституційної реформи в Україні» та Ради Європи «Реформи виборчої практики в Україні».

Повідомляємо, що всі бажаючі мають можливість долучитися до перегляду заходу у режимі онлайн за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=dKZFlj4XA1o
Учасникам бажаємо плідної роботи!Читати далі

ВОАС допомагає майбутнім юристам стати справжніми фахівцями

Вінницький окружний адміністративний суд радо надає можливість вихованцям закладів вищої освіти спробувати себе в професійній діяльності.

Читати далі