Новини

Всеукраїнський онлайн-семінар на тему: “Стандарти доказування в податкових спорах”

16 квітня відбувся семінар для суддів адміністративних судів.


Читати далі

Служба волонтерів як необхідна складова надання сервісів для вразливих груп користувачів суду

Головний спеціалісті відділу аналітично-правової роботи Вікторія Семенюк долучилась до онлайн конференції щодо впровадження посади судового волонтера в судах.

Читати далі

Для чого соціальні мережі суду?

У цьому питанні сьогодні допомогла розібратись Олена Єрхан за підтримки Вищої ради правосуддя, під час онлайн зустрічі прес-секретарів судів з усієї України.

Читати далі

Професійна підготовка з питань пожежної безпеки

8-9 квітня з метою підвищення кваліфікації в питанні загальних пожежно-технічних знань судовий розпорядник Олександр Кобернюк пройшов 16-ти годинне навчання з пожежної безпеки.

Читати далі

Як писати зрозумілою мовою?

Прессекретар Вінницького окружного адміністративного суду Ольга Кравець долучилася до вебінару для спікерів судів.

Читати далі

У ВІННИЦЬКОМУ ОКРУЖНОМУ АДМІНІСТРАТИВНОМУ СУДІ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 01.04.2021 № 20, оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби» категорії «В»:

Читати далі

Вебінар "Практика розгляду справ, пов'язаних з правом на мирні зібрання"

Сьогодні судді ВОАС Віталій Дончик, Марина Мультян, Віталій Свентух, Наталія Віятик, Андрій Вергелес та Тетяна Шаповалова взяли участь у вебінарі: «Практика розгляду справ, пов’язаних з правом на мирні зібрання».

Читати далі

Всеукраїнський семінар на тему: “Правовий механізм захисту довкілля як складова національної безпекової політики України. Забезпечення доступу до екологічної інформації”

25 березня 2021 року з 09.00 до 16.30 год. суддя ВОАС Наталія Віятик долучилась до всеукраїнського семінару на тему: “Правовий механізм захисту довкілля як складова національної безпекової політики України.

Читати далі

Відправка судової кореспонденції у ВОАС зупинена

На жаль, ситуація з відправкою кореспонденції у ВОАС дійшла до своєї критичної точки , наразі фінансові можливості суду не дозволяють направляти документи поштою.

Читати далі