Новини

Працівники Служби судової охорони присягнули на вірність Українському народові

Сьогодні, з нагоди прийняття Присяги співробітниками Територіального управління Служби судової охорони зібралися представники місцевих загальних, господарських, окружних та апеляційних судів Вінницької області.

Читати далі

Вітаємо новопризначених фахівців!

Сьогодні, на урочистій нарадіз нагоди призначення нових працівників керівник апарату суду Сергій Климчук виступив із вітальним словом та представив новоспечених колег

Читати далі

«Інститут наставництва (коучингу) в системі суддівської освіти»

Суддя ВОАС Руслана Дмитришена приєдналася до заходу, який організовано Національною школою суддів України спільно з Проектом ЄС «Підтримка реформ з верховенства права в Україні (ПРАВО-JUSTICE)».

Читати далі

Завершено дистанційні навчання у НШСУ

Старший секретар суду Діана Денисова з 9 вересня по 7 жовтня проходила дистанційні навчання «Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини в адміністративному судочинстві» й «Застосування Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини. Досудове розслідування».

Читати далі

Секретар судового засідання отримала сертифікат НШСУ

Секретар судового засідання Анастасія Борейко взяла участь у підготовці, організованій Національною школою суддів України, для підвищення рівня кваліфікації працівників апаратів судів.

Читати далі

Шановні працівники та відвідувачі суду!

Тепер дізнаватись про події Вінницького окружного адміністративного суду легко і просто! 

Читати далі

Навчання Служби судової охорони

7 жовтня заступник начальника відділу організації судового процесу Олександр Бурбела провів навчальний семінар для представників Служби судової охорони.

Читати далі

Розпочалося триденне навчання для секретарів судового засідання

Секретар судового засідання Анастасія Борейко долучилась до підготовки від Національної школи суддів України.

Читати далі