Новини

Про електронне судочинство сьогодні дізнавалися представники Міноборони України

З метою надання методичної допомоги та підвищення кваліфікації представників територіальних юридичних підрозділів, які здійснюють представництво інтересів Міноборони в судах та інших юрисдикційних органах України нині відбувся інструкторсько-методичний збір.

Читати далі

Судовий захист права на доступ до публічної інформації

Саме так звучить назва навчального тренінгу для суддів адміністративних судів, у якому беруть участь голова ВОАС Олександр Вільчинський, заступник голови суду Алла Чернюк й суддя Андрій Томчук.

Читати далі

Добігає кінця другий день VII Міжнародного судово-правового форуму

Сьогодні суддя ВОАС Віталій Дончик має нагоду на базі фахової платформи подискутувати з колегами, обмінятися думками з експертами, послухати провідних науковців у галузі права.

Читати далі

Розпочався VII Міжнародний судово-правовий форум

Учасником масштабного заходу, який триватиме з 12 по 13 червня 2019 року, став суддя Вінницького окружного адміністративного суду Віталій Дончик.

Читати далі

Завершено триденне професійне навчання судових розпорядників

Судовий розпорядник Вінницького окружного адміністративного суду Сергій Ярмусь узяв участь у підготовці від Національної школи суддів України.

Читати далі

Актуальні проблеми адміністративного судочинства в податкових спорах

Судді ВОАС Максим Альчук, Віталій Дончик, Людмила Заброцька, Павло Сало, Віталій Свентух взяли участь у круглому столі, організованому Національною школою суддів України спільно з Громадською організацією «Асоціація податкових радників» та платформою «Taxlink».

Читати далі

Результати проведення конкурсу на заміщення вакантних посад від 29 травня 2019 року

Відповідно до ч. 2 ст. 28 Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року №889-VIII повідомляємо про результати проведеного 29 травня 2019 року конкурсу на зайняття вакантних посади державної служби категорії «Б» та «В» у Вінницькому окружному адміністративному суді.

Читати далі