Новини

ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЇХ НЕВИКОНАННЯ

Виконання судового рішення як завершальна стадія судового провадження є невід’ємним елементом права на судовий захист, передбаченого статтею 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод. Практика Європейського суду з прав людини (справи "Юрій Миколайович Іванов проти України", "Горнсбі проти Греції") говорить, що право на справедливий суд є ілюзорним, якщо судове рішення залишається невиконаним.

Читати далі

Призначено заступника керівника апарату Вінницького окружного адміністративного суду

Відповідно до наказу Територіального управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області від 30 березня 2020 року
№026-к Кривешко Ірину Володимирівну призначено на посаду заступника керівника апарату Вінницького окружного адміністративного суду.

Читати далі

Кабінет Міністрів України запровадив режим надзвичайної ситуації

Вчора на засіданні Кабінету Міністрів України прийнято рішення про запровадження режиму надзвичайної ситуації по всій країні до 24 квітня. Також ще на місяць подовжено карантин через спалахи коронавірусу.

Читати далі

Відбулося навчання фахівців у сфері публічних закупівель

На час дії установленого на території України карантину обмежено проведення заходів, серед яких і навчання для працівників апарату суду, але на сьогоднішній день існує альтернативний шлях для вдосконалення фахових навичок – дистанційні курси.

Читати далі

До дружньої команди ВОАС приєдналася нова працівниця!

Сьогодні ряди відділу аналітично-правової роботи поповнила нова  працівниця – головний спеціаліст Катерина Лабуткіна. 

Читати далі