Новини

Судді і працівники судів позмагаються за Кубок Феміди

Рада суддів України та Державна судова адміністрація України під патронатом Вищої ради правосуддя, розпочали організацію турніру з міні-футболу серед суддів і працівників судових установ із розіграшу Кубка "Феміди", що приурочений до Дня працівників суду.

Читати далі

У ВІННИЦЬКОМУ ОКРУЖНОМУ АДМІНІСТРАТИВНОМУ СУДІ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 17.10.2017 № 081, оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби».

Читати далі

Оголошення про збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду

17 жовтня 2017 року відбудуться збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду.

Читати далі

Вінницьким окружним адміністративним проведено День відкритих дверей

Сьогодні в рамках проекту День відкритих дверей до Вінницького окружного адміністративного суду завітала цільова аудиторія. Відвідали судову установу студенти юридичного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Читати далі

СУДДІ ВОАС ПРОЙШЛИ ПІДГОТОВКУ В НАЦІОНАЛЬНІЙ ШКОЛІ СУДДІВ УКРАЇНИ

З 02 по 06 жовтня, згідно з Календарним планом підготовки суддів для підтримання кваліфікації на 2017 рік у місті Києві тривала підготовка суддів окружних адміністративних судів.

Читати далі

УВАГА! Вінницький окружний адміністративний суд інформує про хід розгляду резонансної справи!

Вінницький окружний адміністративний суд інформує про хід розгляду резонансної справи!
09 жовтня 2017 року у ході судового розгляду адміністративної справи № 802/1211/17-а за позовом сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Надія" до Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України (Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації), Міністерства юстиції України про визнання протиправним та скасування наказу, колегією суддів постановлено ухвалу про задоволення клопотання про витребування документів та зупинення провадження у справі до 06 листопада 2017 року.

Читати далі

УВАГА! ПРЕС-АНОНС!

Вінницький окружний адміністративний суд інформує про розгляд справи!
09 жовтня 2017 року о 10 год. 00 хв. відбудеться судовий розгляд адміністративної справи № 802/1211/17-а за позовом сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Надія" до Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України (Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації), Міністерства юстиції України про визнання протиправним та скасування наказу.

Читати далі

Привітання голови Вінницького окружного адміністративного суду Олександра Вільчинського з нагоди відзначення професійного свята - Дня юриста.

Привітання голови Вінницького окружного адміністративного суду Олександра Вільчинського з нагоди відзначення професійного свята - Дня юриста.

Читати далі

ТРИВАЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР З ОБГОВОРЕННЯ КОДЕКСУ ЕТИКИ МЕДІАТОРА

Сьогодні, в конференц-залі готелю «Франція» у місті Вінниця відбулася робоча зустріч щодо обговорення проекту Кодексу етики медіатора.

Читати далі