Новини

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 10 серпня по 14 серпня 2015 року

За період з 10 серпня  по 14 серпня  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 21 фізичних та 9 юридичних осіб щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 03 сепрня по 07 серпня 2015 року

За період  з 03 сепрня по 07 серпня  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 17  фізичних та 9  юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 27 липня по 31 липня 2015 року

За період  з 27 липня  по 31 липня  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 12 фізичних та 8 юридичних осіб щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

Михайло Жернаков «Податкові спори: реформування механізмів вирішення»

Нещодавно суддя Вінницького окружного адміністративного суду Михайло Жернаков презентував наукову працю «Податкові спори: реформування механізмів вирішення».

Читати далі

Шляхи покращення комунікації судової влади з громадськістю

30 липня 2015 року в приміщенні Одеського окружного адміністративного суду відбувся круглий стіл на тему: «Шляхи покращення комунікації судової влади з громадськістю».

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 20 липня по 24 липня 2015 року

За період  з 20 липня  по 24 липня 2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 26 фізичних та 12 юридичних осіб щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

01 липня 2015 року розпочав роботу Вінницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Шановні громадяни!

01 липня 2015 року розпочав роботу Вінницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який забезпечує надання соціально-незахищеним громадянам за рахунок держави адвокатських послуг у цивільних та адміністративних справах

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 13 липня по 16 липня 2015 року

За період з 13 липня  по 17 липня  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 16 фізичних та 8 юридичних осіб щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

Профільний комітет Верховної Ради України підтримав пропозицію ДСА України стосовно обчислення стажу суддів

15 липня 2015 року відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, в роботі якого взяв участь Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк.

Читати далі

Головою Вінницького окружного адміністративного суду обрано Олександра Вільчинського

Сьогодні, 14 липня 2015 року, збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду під час свого засідання обрали головою суду Олександра Вільчинського.

Читати далі