Новини

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ!

У Вінницькому окружному адміністративному суді  встановлено веб – камеру.  Всі відвідувачі  сайту мають можливість  спостерігати  за роботою суду в режимі он-лайн, натиснувши відповідне посилання на офіційному сайті суду

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 23 лютого по 27 лютого 2015 року

За період з 23 лютого по 27 лютого 2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 16  фізичних та 11  юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ!

Відсьогодні на офіційному веб-сайті Вінницького окружного адміністративного суду розміщена рубрика «Правові позиції Верховного Суду України».

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 09 лютого по 14 лютого 2015 року

За період з 09 лютого по 14 лютого  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 17  фізичних та 18  юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!!!

09 лютого 2015 року  о 17 годині до Вінницького окружного адміністративного суду звернулась Вінницька обласна виборча комісія з адміністративним  позовом  до Вінницької обласної ради.

Читати далі

Відкритий лист Ради суддів України

Рада суддів України, як вищий орган суддівського самоврядування та орган, який створює політику судової влади в державі, звертається з цим відкритим листом з метою привернути увагу суспільства до проблеми, яка вже тривалий час існує, але останнім часом все більше загострюється, – проблеми  публічної зневаги до представників судової влади.

Читати далі

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

З метою забезпечення належних та комфортних умов перебування громадян у Вінницькому окружному адміністративному суді облаштовано камери схову для особистих речей відвідувачів суду.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 02 лютого по 06 лютого 2015 року

За період  з 02 лютого  по 06 лютого  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 15  фізичних та 13 юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 26 січня по 31 січня 2015 року

За період з 26 січня по 31 січня  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 19  фізичних та 14 юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 19 січня по 23 січня 2015 року

За період  з 19  січня  по 23 січня  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 17  фізичних та 12  юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі