Новини

Підвищення рівня кваліфікації спеціалістів судової статистики

Впродовж з 17 по 19 березня головні спеціалісти відділу аналітично-правової роботи Богдан Кошевий та Вікторія Семенюк долучилися до навчання в онлайн режимі.

Читати далі

Вебінар «Спори у сфері захисту прав пенсіонерів, які проживають за кордоном»

У Касаційному адміністративному суді у складі Верховного Суду 19березня 2021 року відбувся вебінар «Спори у сфері захисту прав пенсіонерів, які проживають за кордоном» із навчального тренінгу «Захист адміністративним судом соціальних прав».

Читати далі

Підготовка голів та заступників голів місцевих загальних, господарських та окружних адміністративних судів

10 - 12 березня заступник голови ВОАС Алла Чернюк приєдналась до триденної онлайн-підготовки, яка проводиться для підтримання кваліфікації голів та заступників голів місцевих загальних, господарських, адміністративних судів Національною школою суддів України.

Читати далі

Завершився ХVІІІ черговий з’їзд суддів України

Упродовж 9-11 березня проходив ХVІІІ черговий з’їзд суддів України, у якому взяли участь 281 делегатів.
Представники з усієї України обговорювали й вирішували нагальні питання функціонування судової влади держави та суддівського самоврядування. Зокрема, обирали нових членів Вищої ради правосуддя, суддю Конституційного Суду України, новий склад Ради суддів України.

Читати далі

У ВОАС виявлені лабораторно підтверджені випадки захворювання на COVID-19

Шановні відвідувачі суду!

Вінницький окружний адміністративний суд завжди піклується про безпеку своїх відвідувачів. Нажаль, у ВОАС виявлені лабораторно підтверджені випадки захворювання на COVID-19.

Читати далі

Графік роботи ВОАС у березні 2021 року

Шановні відвідувачі Вінницького окружного адміністративного суду!

Відповідно до Ст. 73 КЗпПУ Святкові і неробочі дні від 10.12.1971 № 322-VIII, на підприємствах, в установах та організаціях святковим днем встановлюється 8 березня - Міжнародний жіночий день.

Читати далі

Круглий стіл: “Актуальні питання застосування законодавства та судова практика у сфері захисту економічної конкуренції, державної допомоги суб’єктам господарювання та заходів торговельного захисту”

3 березня 2021 року з 10.30 год до 16.00 год. суддя Вінницького окружного адміністративного суду Михайло Богоніс взяв участь у круглому столі “Актуальні питання застосування законодавства та судова практика у сфері захисту економічної конкуренції, державної допомоги суб’єктам господарювання та заходів торговельного захисту”, організований Національною школою суддів України у співпраці з Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР) та Міжнародною організацією права розвитку (ІДЛО).

Читати далі

Вебінар "Спори у сфері захисту потерпілих від аварії на ЧАЕС"

26 лютого у Касаційному адміністративному суді у складі Верховного Суду відбувся вебінар на тему: "Спори у сфері захисту потерпілих від аварії на ЧАЕС" із навчального тренінгу "Захист адміністративним судом соціальних прав".

Читати далі

Звіт про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом Закону України «Про доступ до публічної інформації» за січень 2021 року

З метою забезпечення прозорості, відкритості та створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації у Вінницькому окружному адміністративному суді здійснюється розгляд запитів на інформацію.

Читати далі