Новини

У ВОАС ПРОВЕДЕНО НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Сьогодні, 28 листопада 2017 року, у Вінницькому окружному адміністративному суді для працівників апарату проведено навчання з питань протипожежної безпеки.

Читати далі

ГОЛОВА ВОАС БЕРЕ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ ЩОДО ПРАКТИКИ РОЗГЛЯДУ ВИБОРЧИХ СПРАВ

Сьогодні,28 листопада 2017 року, у місті Києві розпочався семінар на тему: «Виборчі справи: міжнародні стандарти, практика Європейського Суду з прав людини, національний досвід».

Читати далі

Оголошення про збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду

Оголошення про збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду.

Читати далі

СУДДЯ ВОАС ВЗЯВ УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ ЩОДО ПРАВОВИХ АСПЕКТІВ КРИПТОВАЛЮТИ В УКРАЇНІ

Сьогодні, 24 листопада 2017 року, у місті Києві, в рамках Календарного плану періодичних навчань суддів з метою підвищення рівня кваліфікації на 2017 рік проведено круглий стіл на тему: «Правові аспекти криптовалюти в Україні» для суддів адміністративних судів.

Читати далі

У ВОАС ПРОВЕДЕНО ПРАВОВИЙ КВЕСТ

16 листопада 2017 року до Вінницького окружного адміністративного суду завітали учні 9-10 класів юридичного профілю школи-ліцею №7 міста Вінниці.

Читати далі

КЕРІВНИЦТВО ТА СУДДІ ВОАС ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ

Сьогодні, 16 листопада 2017 року, у форматі круглого столу відбулося обговорення питань добору та кваліфікаційного оцінювання суддів.

Читати далі

СУДДЯ ВОАС ВЗЯВ УЧАСТЬ У РОБОТІ З'ЇЗДУ СУДДІВ УКРАЇНИ

Суддя Вінницького окружного адміністративного суду – Віталій Дончик був запрошений у якості делегата на XIV позачерговий з’їзд суддів України, що продовжив свою роботу після перерви учора в місті Києві.

Читати далі

Інформація щодо результатів проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців від 08 листопада 2017 року.

Відповідно до п. 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року за № 246, Вінницький окружний адміністративний суд повідомляє, що за результатами проведеного 08 листопада 2017 року конкурсу на зайняття вакантних посади державної служби категорії «Б» та «В» .

Читати далі

СЬОГОДНІ У ВОАС ПРОВЕДЕНО НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Сьогодні, 09 листопада 2017 року, для працівників апарату суду проведено навчальний семінар з питань охорони праці.

Читати далі