Новини

Голова ВОАС переймає досвід суддівської спільноти у США

На початку цього тижня розпочалась навчальна поїздка «Альтернативне вирішення спорів (АВС) та суди в США» містами Сполучених Штатів Америки.

Читати далі

ЗАСТУПНИК КЕРІВНИКА АПАРАТУ ВОАС БЕРЕ УЧАСТЬ У ПІДГОТОВЦІ КЕРІВНИКІВ ТА ЗАСТУПНИКІВ КЕРІВНИКІВ АПАРАТІВ МІСЦЕВИХ ТА АПЕЛЯЦІЙНИХ СУДІВ

Сьогодні, 12 червня 2017 року, в рамках Календарного плану навчань на 2017 рік, затвердженого Національною школою суддів України, у місті Києві розпочалася п’ятиденна підготовка керівників апаратів та заступників керівників апаратів місцевих та апеляційних судів.

Читати далі

ВОАС ЗАПРОШУЄ МАЙБУТНІХ ПРАВНИКІВ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Вінницький окружний адміністративний суд знову відкриє двері для майбутніх фахівців права.

Читати далі

СУДДЯ ВОАС ВЗЯВ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ З ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СУДДІВ-ВИКЛАДАЧІВ

Національною школою суддів України за підтримки українсько-канадського проекту “Освіта суддів – для економічного розвитку” 1-2 червня 2017 року у місті Києві проведено методологічний тренінг для суддів-викладачів на тему: “Методика підготовки та викладання тренінгів у НШСУ”.

Читати далі

З 08.06.2017 року оновлено дизайн офіційного веб-сайту Вінницького окружного адміністративного суду

Повідомляємо, з 08.06.2017 року оновлено дизайн офіційного веб-сайту Вінницького окружного адміністративного суду, який працює у тестовому режимі.

Читати далі

У ВОАС запроваджується надсилання судових повісток у вигляді SMS-повідомлень

Відповідно до наказу Вінницького окружного адміністративного суду №048 від 29.05.2017 року у Вінницькому окружному адміністративному суді з 01.06.2017 року запроваджується проект щодо надсилання учасникам судового процесу текстів судових повісток у вигляді SMS-повідомлень.

Читати далі

Про результати проведеного конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби

Відповідно до Закону України «Про державну службу»,  та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 повідомляємо результати проведеного 24.05.2017  конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В».

Читати далі

Працівники ВОАС прийняли учать у щорічному загальноміському пробігу «Вінниця біжить»

Сьогодні, 27 травня 2017 року, працівники Вінницького окружного адміністративного суду приєдналися до когорти активних та здорових вінничан та прийняли участь у третьому щорічному загальноміському пробігу «Вінниця біжить»

Читати далі

Сьогодні у Вінницькому окружному адміністративному суді проведено конкурс на заміщення вакантних посад

Відповідно до наказу Вінницького окружного адміністративного суду від 27 квітня 2017 року №034 оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби у Вінницькому окружному адміністративному суді.

Читати далі

ВОАС просить громадян, які звертаються до суду, використовувати дозволені поштові Інтернет-сервіси

ВОАС просить громадян, які звертаються до суду, використовувати дозволені поштові Інтернет-сервіси.

Читати далі