Новини

З нагоди Дня Незалежності України у ВОАС відбулася урочиста нарада

Напередодні Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України працівники Вінницького окружного адміністративного суду зібралися на урочистій нараді.

Читати далі

Результати проведення конкурсу на заміщення вакантних посад від 15 серпня 2019 року

Відповідно до ч. 2 ст. 28 Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року №889-VIII повідомляємо про результати проведеного 15 серпня 2019 року конкурсу на зайняття вакантних посади державної служби категорії «В» у Вінницькому окружному адміністративному суді.

Читати далі

У ВОАС ТРИВАЄ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 19.07.2019 № 079, оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»

Читати далі

Бронзовий кубок завоювали футболісти ВОАС

Талановиті люди – талановиті у всьому. Уже не вперше цей афоризм підтверджують працівники ВОАС, які не тільки старанно  виконують професійні  обов’язки правників, а й знаходять час для здобуття нових вершин у спортивних змаганнях.

Читати далі

Призначено начальника Вінницького територіального управління Служби судової охорони

Відповідно до наказу Служби судової охорони № 46 від 29.07.2019, сьогодні Голова Служби призначив начальника територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області Прудиуса Євгенія Пилиповича, урочисто вручивши йому посвідчення та погони полковника Служби судової охорони.

Читати далі