Новини

Повідомляємо нові реквізити для сплати судового збору за розгляд справи Вінницьким окружним адміністративним судом

Звертаємо Вашу увагу, що з 02 липня 2018 року змінюються реквізити для сплати судового збору!

Читати далі

СУДОВИЙ РОЗПОРЯДНИК ВОАС ПІДВИЩИВ КВАЛІФІКАЦІЮ

Національною школою суддів України в межах Календарного плану навчань працівників апаратів судів на 2018 рік в період з 11 по 13 червня 2018 року проведено підготовку судових розпорядників з метою підвищення рівня кваліфікації.

Читати далі

ПРАЦІВНИКИ СУДІВ, ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА ВЕДЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ, ВДОСКОНАЛЮЮТЬ ЗНАННЯ

Сьогодні, у місті Кам’янець - Подільському розпочалися дводенні навчально-методичні збори за участю представників судів, відповідальних за ведення військового обліку та бронювання військовозобов’язаних.

Читати далі

Майбутні правники знову відвідали ВОАС

Студенти юридичної спеціальності Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету сьогодні були вільними слухачами під час розгляду адміністративних справ.

Читати далі

Вінницький окружний адміністративний суд інформує про хід розгляду резонансної справи!

Вінницький окружний адміністративний суд інформує про хід розгляду резонансної справи!

Читати далі

РАДА ПРИЙНЯЛА ЗАКОН ПРО ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД

Верховна Рада прийняла Закон "Про Вищий антикорупційний суд", проект якого був внесений до парламенту Президентом України ще у грудні 2017 року.

Читати далі

Звіт про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом Закону України «Про доступ до публічної інформації» за травень 2018 року

Інформація про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" у травні 2018 року.

Читати далі

Під час квесту у ВОАС школярі шукали невід’ємні атрибути судової влади

Унікальний та незвичний формат початку літніх канікул випробовували на собі учні 7 та 8 класів Вінницької приватної гімназії «Дельфін», які завітали сьогодні до Вінницького окружного адміністративного суду на гру-квест: «Як захистити свої права у суді».
.

Читати далі

СУДДЯ ВОАС ВЗЯЛА УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ ЩОДО ПРЯМОГО ОПОДАТКУВАННЯ

Сьогодні Національною школою суддів України спільно з громадською організацією «Асоціація податкових радників» в рамках Календарного плану періодичного навчання суддів з метою підвищення рівня кваліфікації для суддів адміністративних судів проведено семінар щодо прямого оподаткування.

Читати далі