Новини

Судді ВОАС проходять чергову професійну підготовку

Судді ВОАС проходять чергову професійну підготовку

    З 29 жовтня по 2 листопада 2018 року в м. Києві Руслана Дмитришена, Інна Воробйова, Наталія Жданкіна, Марина Мультян та Ірина Поліщук мають нагоду поглибити власні знання, перейняти досвід у колег, а також поділитися власним.

Читати далі

СЬОГОДНІ У ВОАС РОЗПОЧАВСЯ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

У ВОАС РОЗПОЧАВСЯ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Нагадуємо, що Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 04.10.2018 №079, оголошено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби  –  заступника начальника відділу організації судового процесу.

Читати далі

Привітання голови ВОАС Олександра Вільчинського з Днем захисника України

Щиро вітаю з Днем, який об'єднав покоління! Ще з козацьких часів це свято вважалося головним у християнському календарі запорожців.

Читати далі

Комунікації заради довіри

Відкрито, ґрунтовно та в легкій формі доносити інформацію до громадськості нині є неабияким умінням

11 жовтня суддя-спікер ВОАС Костянтин Яремчук і прес-секретар ВОАС Оксана Войтюк спільно з речниками судів усієї Вінниччини навчалися цього "мистецтва" на інтерактивному семінарі-тренінгу "Зв'язки з громадськістю в судах"

Читати далі

Звіт про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом Закону України «Про доступ до публічної інформації» за вересень 2018 року

З метою забезпечення прозорості, відкритості та створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації у Вінницькому окружному адміністративному суді здійснюється розгляд запитів на інформацію.

Читати далі

Сьогодні у ВОАС відбулася урочиста нарада з нагоди Дня юриста.

Керівник апарату суду Сергій Климчук від усієї душі привітав колег із професійним святом, зазначивши, що саме професійна майстерність, щоденна праця є запорукою забезпечення правового захисту громадян нашої держави, а також побажав усім присутнім успіху, благополуччя та нових звершень!

Читати далі

Привітання голови вінницького окружного адміністративного суду з Днем юриста

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем юриста!

Читати далі

У ВІННИЦЬКОМУ ОКРУЖНОМУ АДМІНІСТРАТИВНОМУ СУДІ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 04.10.2018 № 079, оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби».

Читати далі

Найважливіші питання фінансового забезпечення діяльності органів судової влади обговорили в Києві

Від ВОАС до заходу долучилася начальник відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та господарського забезпечення Людмила Мушинська .

Читати далі

Круглий стіл сьогодні об’єднав представників адміністративного судочинства та провідних науковців України

Бути професіоналом – означає постійно збагачуватися новими знаннями!
Цьому гаслу активно слідують голова ВОАС Олександр Вільчинський, заступник голови суду Алла Чернюк та судді Костянтин Яремчук, Андрій Томчук, які сьогодні взяли участь у семінарі «Актуальні проблеми адміністративного судочинства в податкових спорах».

Читати далі