Новини

Підвищення рівня кваліфікації спеціалістів з питань персоналу

Впродовж з 16 по 18 листопада головні спеціалісти відділу служби управління персоналом Ілля Побережський та Артем Морозовський долучилися до навчання в онлайн режимі.

Читати далі

Звіт про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом Закону України «Про доступ до публічної інформації»

З метою забезпечення прозорості, відкритості та створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації у Вінницькому окружному адміністративному суді здійснюється розгляд запитів на інформацію.

Читати далі

Призначено заступника керівника апарату Вінницького окружного адміністративного суду

Відповідно до наказу Територіального управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області від 26 жовтня 2020 року №135-к Кравчука Олександра Юрійовича призначено на посаду заступника керівника апарату Вінницького окружного адміністративного суду.

Читати далі

Правовий практикум «Податкові та митні спори: юридична доктрина та практика Верховного Суду»

Судді та працівники апарату Вінницького окружного адміністративного суду активно долучилися до практикуму в онлайн режимі.

Читати далі

Міжнародний вебінар «Управління судовими інформаційними системами: міжнародний досвід»

Головні спеціалісти відділу забезпечення діяльності Голови суду та його заступника Сергій Бондаренко та Дмитро Вініченко долучилися до вебінару в онлайн режимі.

Читати далі

Тренінг «Судовий захист права на доступ до публічної інформації»

Протягом 12-13 жовтня судді ВОАС Марина Мультян, Наталя Крапівницька, в.о. керівника апарату суду Ірина Кривешко та помічник судді Юлія Корнійчук долучилися до тренінгу в онлайн режимі.

Читати далі