Новини

6 липня о 19:30 на Центральному міському стадіоні розпочався чемпіонат м. Вінниці з міні-футболу серед працівників державних установ-2018.

6 липня о 19:30 на Центральному міському стадіоні розпочався чемпіонат м. Вінниці з міні-футболу серед працівників державних установ-2018.

Серед рекордної кількості команд держслужбовців - 15 (!) цього року мужньо відстоювали честь Вінницького адміністративного округу (ВААО) й наші співробітники.

Читати далі

УВАГА! РЕЗОНАНСНА СПРАВА!

Суддями ВОАС вирішувалося питання, яким бути пам’ятнику на Майдані Небесної Сотні у м. Вінниці.

Читати далі

Інформація щодо результатів проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби від 23 липня 2018 року.

Відповідно до п. 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року за № 246, Вінницький окружний адміністративний суд повідомляє

Читати далі

У ВІННИЦЬКОМУ ОКРУЖНОМУ АДМІНІСТРАТИВНОМУ СУДІ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 20.07.2018 № 049, оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби.

Читати далі

СЬОГОДНІ У ВОАС ПРОВЕДЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Відповідно до Наказу Вінницького окружного адміністративного суду від 27.06.2018 № 039, було оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби – начальника відділу служби управління персоналом.

Читати далі

Про багатовікову історію судочинства міста Вінниці сьогодні дізнавалися співробітники ВОАС

Вважаємо, що правники зобов’язані знати про історію судочинства рідного міста, тому запросили розповісти про це фахового історика, популяризатора локальної історії, директора КП «Центр історії Вінниці» Олександра Федоришена.

Читати далі

ПРЕС-АНОНС

Лекція директора КП «Центр історії Вінниці», історика Олександра Федоришена для працівників Вінницького окружного адміністративного суду на тему «Суд та судові органи в історії міста Вінниці»17 липня 2018 року.

Читати далі

Велоспорт об'єднує і навіть розповідає про адміністративну юстицію!

Близько 120 людей, заряджених позитивом та на велосипедах, - це ми разом із нашими колегами з Вінницького, Хмельницького та Чернівецького адміністративних судів! 
8 км красивих вінницьких вулиць від Європейської площі до проспекту Космонавтів - це подоланий нами шлях!

Читати далі

У ВІННИЦЬКОМУ ОКРУЖНОМУ АДМІНІСТРАТИВНОМУ СУДІ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 11.07.2018 № 046, оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби.

Читати далі