Новини

З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЮРИСТА У ВОАС ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТОСТІ

Напередодні, професійного свята – Дня юриста, у Вінницькому окружному адміністративному суді відбулась урочиста нарада, у якій взяли участь судді та працівники апарату.

Читати далі

У ХОДІ КРУГЛОГО СТОЛУ СУДДІ ВОАС ОБГОВОРИЛИ АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДОЧИНСТВА В ПОДАТКОВИХ СПОРАХ

Сьогодні у місті Києві проведено круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми адміністративного судочинства в податкових спорах», організований Національною школою суддів України спільно з громадською організацією «Асоціація податкових радників», Вищим адміністративним судом України, всеукраїнською громадською організацією «Асоціація адміністративних суддів» та платформою «Taxlink».

Читати далі

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ СУДОВИХ ПРОВАДЖЕНЬ!

Нагадуємо про необхідність засвідчення документів електронним цифровим підписом (ЕЦП) при їх направленні до Вінницького  окружного адміністративного суду засобами електронного зв’язку! 

Читати далі

ВОАС ЗАПРОШУЄ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!

Довіра до судової влади неможлива без належного забезпечення принципу гласності та відкритості судочинства. Саме тому є важливо забезпечити доступ громадян до інформації про здійснення судочинства та роботи судової установи загалом. І важливу роль у цьому процесі відіграють проведення Дня відкритих дверей.
,

Читати далі

Звіт про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом Закону України «Про доступ до публічної інформаці

З метою забезпечення прозорості, відкритості та створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації у Вінницькому окружному адміністративному суді здійснюється розгляд запитів на інформацію.

Читати далі

УВАГА! ВІННИЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ПОВІДОМЛЯЄ ПРО РЕЗУЛЬТАТ РОЗГЛЯДУ РЕЗОНАНСНОЇ СПРАВИ!


ВІННИЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ПОВІДОМЛЯЄ ПРО РЕЗУЛЬТАТ РОЗГЛЯДУ РЕЗОНАНСНОЇ СПРАВИ!

Читати далі

УЧАСТЬ ГОЛОВИ ВОАС У VI СУДОВОМУ ФОРУМІ.

28-29 вересня, у місті Києві проходить VI Судовий форум асоціації правників України (АПУ) головною темою якого є «Судова система майбутнього: перспективи, інновації та виклики».
Участь у даному заході бере голова Вінницького окружного адміністративного суду –Олександр Вільчинський.

Читати далі

ГОЛОВА ТА СУДДІ ВОАС ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ

Сьогодні, 27 вересня, відбувся тренінг для суддів місцевих загальних та окружних адміністративних судів на тему: «Докази і доказування в адміністративному процесі». Організатором заходу виступила Національна школа суддів України спільно з Вінницьким апеляційним адміністративним судом.

Участь у тренінгу взяв голова Вінницького окружного адміністративного суду – Олександр Вільчинський, заступник голови- Алла Чернюк та судді: Михайло Богоніс, Павло Комар, Олена Маслоїд, Юлія Бошкова, Андрій Вергелес, Костянтин Яремчук, Інна Воробйова, Максим Альчук, Людмила Заброцька, Віталій Свентух, Ірина Поліщук, Михайло Слободонюк та Марина Мультян.

Читати далі

Вінницький окружний адміністративний суд повідомляє, що 29 вересня 2017 року о 14 год. 00 хв. відбудеться розгляд справи № 802/1185/17-а за позовом Долінського Олега Григоровича до Міністерства інфраструктури України

Вінницький окружний адміністративний суд повідомляє, що 29 вересня 2017 року о 14 год. 00 хв. відбудеться розгляд справи № 802/1185/17-а за позовом Долінського Олега Григоровича до Міністерства інфраструктури України, треті особи, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - Голова ВООРТ "Федерація роботодавців транспорту України" Климпуш Орест Дмитрович, Голова ГО "Український транспортний союз" Костюченко Леонід Михайлович", Голова профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства Вакуленко Володимир Миколайович, Голова ГО "Асоціація пасажирських перевізників Вінниччини" Шпильова Ірина Василівна, Представник ААП "Херсонська обласна організація автомобільних перевізників" Балін Володимир Анатолійович, представник ГО "Регіональна асоціація пасажирських перевезень" Дарморос В'ячеслав Едуардовича про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити дії.

Читати далі

ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ ВОАС ПІДВИЩИЛА ПРОФЕСІЙНУ МАЙСТЕРНІСТЬ

Сьогодні у місті Києві завершилася підготовка спеціалістів із забезпечення зв'язків зі ЗМІ (прес-секретарів), організована Національною школою суддів України в рамках Графіку підготовки працівників апаратів судів на 2017 рік.

Участь у даній підготовці взяла головний спеціаліст Вінницького окружного адміністративного суду -Леся Поліщук.

Читати далі