Новини

УВАГА! ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО РОЗГЛЯДУ СПРАВИ!

Вінницький окружний адміністративний суд повідомляє, що по адміністративної справи № 802/823/17-а за позовом Національного екологічного центру України, треті особи, які заявляють самостійні вимоги на предмет спору - Базилюк Оксана Василівна, Антонишин Анатолій Сергійович до Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Заозерненська сільська рада Тульчинського району Вінницької області, публічне акціонерне товариство "Миронівський хлібопродукт", ТОВ "Вінницька птахофабрика" про скасування розпорядження оголошено перерву, у зв'язку з необхідністю одержання нових доказів, відповідно частини 2 статті 150 КАС України.

Читати далі

УВАГА! ПРЕС-АНОНС!

Вінницький окружний адміністративний суд повідомляє, що 26 липня 2017 року о 14 год. 00 хв. відбудеться розгляд адміністративної справи за позовом Національного екологічного центру України, треті особи, які заявляють самостійні вимоги на предмет спору - Базилюк Оксана Василівна, Антонишин Анатолій Сергійович до Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Заозерненська сільська рада Тульчинського району Вінницької області, публічне акціонерне товариство "Миронівський хлібопродукт", ТОВ "Вінницька птахофабрика" про скасування розпорядження.

Читати далі

УВАГА! ПРЕС – АНОНС!

Сьогодні, 21 липня 2017 року о 10 год. 00 хв. у Вінницькому окружному адміністративному суді відбудеться розгляд адміністративної справи № 802/823/17-а за позовом Національного екологічного центру України, треті особи, які заявляють самостійні вимоги на предмет спору - Базилюк Оксана Василівна, Антонишин Анатолій Сергійович до Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Заозерненська сільська рада Тульчинського району Вінницької області, публічне акціонерне товариство "Миронівський хлібопродукт", ТОВ "Вінницька птахофабрика" про скасування розпорядження.

Читати далі

Інформація щодо результатів проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців від 13 липня 2017 року.

Відповідно до п. 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року за № 246, Вінницький окружний адміністративний суд повідомляє  про результати проведеного 13 липня 2017 року конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії  «В».

Читати далі

У Вінницькому окружному адміністративному суді відбувся навчальний семінар на тему «Судова система ЄС»

Учора, 13.07.2017 року, у Вінницькому окружному адміністративному суді  відбувся семінар на тему «Судова система ЄС», участь у якому взяли працівники апарату Вінницького окружного адміністративного суду

Читати далі

Сьогодні у Вінницькому окружному адміністративному суді відбувся конкурс на заміщення вакантних посад

Відповідно до наказу Вінницького окружного адміністративного суду від 13.06.2017 року №055 оголошено конкурс на зайняття вакантних посад старшого судового розпорядника та судового розпорядника відділу організації судового процесу та служби судових розпорядників Вінницького окружного адміністративного суду

Читати далі

СУДОВО-АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ ВОАС

Довіра до судової влади неможлива без належного забезпечення принципу гласності та відкритості судочинства. Саме тому є важливо забезпечити доступ громадян до інформації про здійснення судочинства.

Читати далі

У Вінницькому окружному адміністративному суді відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України

Сьогодні, 27 червня 2017 року, у Вінницькому окружному адміністративному суді відбулося урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня Конституції України

Читати далі