Новини

СЬОГОДНІ У ВОАС ПРОВЕДЕНО КОНКУРСНИЙ ДОБІР НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Відповідно до Наказу Вінницького окружного адміністративного суду від 13.03. 2018 #021 було оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби...

Читати далі

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ХІД РОЗГЛЯДУ РЕЗОНАНСНОЇ СПРАВИ

В провадженні Вінницького окружного адміністративного суду перебувала справа №127/12068/17 за позовом Вінницького національного аграрного університету до Вінницької районної ради Вінницької області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, на стороні відповідача - Агрономічна сільська рада Вінницького району Вінницької області про визнання протиправним та скасування рішення.

Читати далі

СУДДЯ ВОАС БЕРЕ УЧАСТЬ У ОБГОВОРЕННІ СУДОВОЇ ПРАКТИКИ В ПОДАТКОВИХ СПОРАХ

Сьогодні, 30 березня 2018 року, Національною школою суддів України спільно з Касаційним адміністративним судом у складі Верховного Суду та громадською організацією «Асоціація податкових радників» та платформою «TaxLink.ua» організовано проведення круглого столу на тему: «Актуальні проблеми адміністративного судочинства у податкових спорах» для суддів адміністративних судів.

Читати далі

ПРЕС-АНОНС!

Завтра , 29 березня 2018 року о 11 год. 30 хв., буде продовжено підготовче засідання по адміністративній справі № 128/860/17 за позовом Вінницького національного аграрного університету...

Читати далі

КОНКУРС У МІСЦЕВІ СУДИ: ДЛЯ 282 ПОМІЧНИКІВ СУДДІВ СТАРТУЄ НАВЧАННЯ

26 березня стартує спеціальна підготовка 282 помічників суддів, які беруть участь у конкурсі на посади суддів місцевих судів.

Читати далі

СПЕЦІАЛІСТИ З ПИТАНЬ ПЕРСОНАЛУ ПІДВИЩИЛИ КВАЛІФІКАЦІЮ

Сьогодні, 23 березня 2018 року, завершилася підготовка працівників кадрових служб місцевих та апеляційних судів, організована в рамках Календарного плану навчань працівників апаратів Національною школою суддів України на 2018 рік.

Читати далі

У ВОАС ПРОВЕДЕНО ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Сьогодні, 22 березня 2018 року, на просвітницький захід у форматі Дня відкритих дверей до Вінницького окружного адміністративного суду завітали студенти-правники Вінницького національного аграрного університету.

Читати далі

СУДДІ ВОАС ОБГОВОРЮЮТЬ НОВЕЛИ АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДОЧИНСТВА

Сьогодні, 22 березня 2018 року, Національною школою суддів України організовано загальноукраїнський семінар на тему: «Новели адміністративного судочинства України, особливості їх застосування». Даний захід проводиться в рамках періодичного навчання суддів з метою підвищення рівня кваліфікації.

Читати далі

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОСОБЛИВИЙ РЕЖИМ РОБОТИ ВОАС ПІД ЧАС ВИБОРЧОГО ПРОЦЕСУ

Вінницький окружний адміністративний суд відповідно до наказу № 022 від 20 березня 2018 року працюватиме в особливому режимі у період виборчого процесу, оголошеного з 10 березня 2018 року, в частині прийому та розгляду справ, пов’язаних з першими виборами депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів, які призначені на 29 квітня 2018 року.

Читати далі

ФАХІВЦІ З ПИТАНЬ ПЕРСОНАЛУ ПІДВИЩУЮТЬ ПРОФЕСІЙНИЙ РІВЕНЬ

Сьогодні, 21 березня 2018 року, на базі Апеляційного суду Київської області розпочалась триденна підготовка спеціалістів з питань персоналу місцевих та апеляційних судів, організована Національною школою суддів України в рамках Календарного плану навчань на 2018 рік.

Читати далі