Новини

Дводенна конференція, присвячена річниці прийняття Кодексу адміністративного судочинства України і сьогодні продовжує зацікавлювати присутніх своєю інформативністю

6 липня в будівлі Верховного Суду учасники заходу обговорюють тему «Інститут публічної служби і суміжні із ним галузі права», а в межах цього напряму розглядають питання інституту публічної служби в системі адміністративного, трудового прав та права соціального забезпечення.

Читати далі

ОЧІЛЬНИК ВОАС бере участь у І МІЖНАРОДНО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ "Публічна служба і адміністративне судочинство: здобутки і виклики"

Для голови ВОАС Олександра Вільчинського день видався надзвичайно наповненим, адже 5 липня розпочалася І Міжнародна науково-практична конференція "Публічна служба і адміністративне судочинство: здобутки і виклики" у Верховному Суді.

Читати далі

ДСА України затвердила ГРАФІК ПІДКЛЮЧЕННЯ СУДІВ України до модуля автоматизованого розподілу справ та інших підсистем АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ ДОКУМЕНТООБІГУ СУДУ.

Державна судова адміністрація України видала наказ про затвердження Графіку підключення судів України до модуля автоматизованого розподілу справ та інших підсистем автоматизованої системи документообігу суду.

Читати далі

Відбулися змагання за Кубок адміністративних судів

З метою пропаганди активного способу життя, підвищення ролі фізичної культури й спорту, організації активного відпочинку та зміцнення здоров’я суддів і працівників апаратів судів Касаційним адміністративним судом у складі Верховного Суду було організовано турнір з міні-футболу серед команд адміністративних судів.

Читати далі

У ВІННИЦЬКОМУ ОКРУЖНОМУ АДМІНІСТРАТИВНОМУ СУДІ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 27.06.2018 № 039, оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби»

Читати далі

Нарада під акомпанемент оркестру

Разом з Головами ВОАС і ВААС - Олександром Вільчинським та Віталієм Кузьмишиним великий колектив двох судів згадував трепетні моменти, коли 22 роки тому червневого дня, рідна країна прокинулася з найважливішим Законом.

Читати далі

Студенти-правники відчули себе в ролі учасників адміністративного процесу

Навчальний рік майбутні правники другого та третього курсів Вінницького національного аграрного університету завершували, відвідуючи судові засідання.

Читати далі

"Медіа - партнери суду. Не друзі і не вороги."

Таку думку висловив Єгор Желтухін у ході панельної дискусії під час Другого загальнонаціонального форуму: "Незалежні суди та вільні ЗМІ: розширення можливостей співпраці".

Читати далі