Новини

Звіт про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом Закону України «Про доступ до публічної інформації»

З метою забезпечення прозорості, відкритості та створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації у Вінницькому окружному адміністративному суді здійснюється розгляд запитів на інформацію.

Читати далі

ПІД ЧАС КВАЛІФОЦІНЮВАННЯ ТА КОНКУРСУ У МІСЦЕВІ СУДИ ОЦІНЮВАТИМУТЬ МОРАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ЯКОСТІ СУДДІВ

У рамках кваліфікаційного оцінювання та відбору кандидатів на посади суддів місцевого суду відтепер також будуть оцінювати морально-психологічні якості суддів. Про це повідомив координатор проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» Довідас Віткаускас під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Читати далі

Оголошення про збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду

31 жовтня 2017 року відбудуться збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду.

Читати далі

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Сьогодні, 26 жовтня 2017 року, у приміщенні Господарського суду Вінницької області відбувся семінар з питань державної служби для апаратів апеляційних та місцевих судів Вінницької області. Даний захід організований Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України у Вінницькій області спільно з Міжрегіональним управлінням Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.

Відкрив захід та звернувся до присутніх з вітальним словом начальник Територіального управління Державної судової адміністрації у Вінницькій області – Василь Білик, наголосивши на необхідності проведення такого роду заходів та актуальності тематики обговорення.

До участі у даному семінарі у якості спікера був запрошений керівник апарату Вінницького окружного адміністративного суду – Сергій Климчук.


Під час виступу Сергій Климчук розкрив профільній аудиторії актуальну тему: «Специфіка проведення дисциплінарних проваджень та притягнення до дисциплінарної відповідальності державних службовців».

Дана тема викликала жваву дискусію серед учасників семінару, оскільки Законом України «Про державну службу» №889-VIII передбачено ряд новел щодо порядку та підстав дисциплінарних проваджень.

У ході доповіді Сергій Климчук акцентував увагу присутніх на нових вимогах до порядку проведення дисциплінарного провадження, навів підстави та умови притягнення до дисциплінарної відповідальності та зняття дисциплінарного стягнення, вказав на необхідності дотримання прав державних службовців при застосуванні до них дисциплінарного стягнення.

Також, у ході семінару присутні обговорювали аспекти взаємодії керівників апаратів місцевих судів з територіальним управлінням Державної судової адміністрації у Вінницькій області, проблемні питання проходження державної служби, специфіку проведення конкурсів на заміщення вакантних посад державних службовців у судах, проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців в органах правосуддя, правовий статус помічника судді.

Захід мав на меті узагальнити та закріпити знання щодо особливостей проходження державної служби з урахуванням специфіки судової системи.

Читати далі

ВОАС запрошує школярів на гру-квест «Як захистити свої права у суді»

Вінницький окружний адміністративний суд розширює комунікаційні горизонти та запрошує школярів на унікальний простір спілкування у форматі правового квесту «Як захистити свої права у суді».

Читати далі

Судді і працівники судів позмагаються за Кубок Феміди

Рада суддів України та Державна судова адміністрація України під патронатом Вищої ради правосуддя, розпочали організацію турніру з міні-футболу серед суддів і працівників судових установ із розіграшу Кубка "Феміди", що приурочений до Дня працівників суду.

Читати далі

У ВІННИЦЬКОМУ ОКРУЖНОМУ АДМІНІСТРАТИВНОМУ СУДІ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 17.10.2017 № 081, оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби».

Читати далі

Оголошення про збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду

17 жовтня 2017 року відбудуться збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду.

Читати далі

Вінницьким окружним адміністративним проведено День відкритих дверей

Сьогодні в рамках проекту День відкритих дверей до Вінницького окружного адміністративного суду завітала цільова аудиторія. Відвідали судову установу студенти юридичного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Читати далі