Новини

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ХІД РОЗГЛЯДУ РЕЗОНАНСНОЇ СПРАВИ

В провадженні Вінницького окружного адміністративного суду перебуває справа №127/12068/17 за позовом Вінницького національного аграрного університету до Вінницької районної ради Вінницької області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, на стороні відповідача - Агрономічна сільська рада Вінницького району Вінницької області про визнання протиправним та скасування рішення.

Читати далі

ВІДКЛАДЕНО РОЗГЛЯД РЕЗОНАНСНОЇ СПРАВИ

Вінницький окружний адміністративний суд інформує, що підготовче засідання по адміністративній справі № 127/27572/17 за позовом Сіранчука Михайла Івановича до Вінницького міського голови Моргунова Сергія Анатолійовича ...

Читати далі

СУДДЯ ВОАС РОЗПОВІВ ПРАВНИКАМ ПРО НОВЕЛИ АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДОЧИНСТВА

Сьогодні відбувся семінар з правової роботи для працівників юридичних служб територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, державних підприємств, установ, організований Територіальним управлінням юстиції у Вінницькій області.

Читати далі

ПРЕДСТАВНИКИ ВОАС ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПОКЛАДАННІ КВІТІВ З НАГОДИ ВИЗВОЛЕННЯ ВІННИЧЧИНИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Сьогодні, 20 березня 2018 року, відповідно до статті 2 Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» відзначається 74 річниця визволення Вінниччини та міста Вінниці від нацистських загарбників у Другій світовій війні 1939-1945 р.р.

Читати далі

Суддя ВОАС взяв участь у Міжрегіональному судовому форумі

Сьогодні, 19 березня 2018 року, за ініціативи Асоціації розвитку суддівського самоврядування в Україні та Секції Суддів Асоціації правників України проведено Міжрегіональний судовий форум «Вища кваліфікаційна комісія суддів України: кадри вирішують усе!»

Читати далі

ПРЕС-АНОНС

До уваги громадськості!


У Вінницькому окружному адміністративному суді, 16 березня 2018 року, було продовжено розгляд справи №127/13048/17...

Читати далі

ВОАС ЗАПРОШУЄ МАЙБУТНІХ ПРАВНИКІВ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Запрошуємо правничу молодь Вінниччини 22 березня 2018 року завітати до Вінницького окружного адміністративного суду на День відкритих дверей.

Читати далі

ЗАВЕРШИЛАСЬ ПІДГОТОВКА СУДОВИХ АДМІНІСТРАТОРІВ

Сьогодні, 16 березня 2018 року, завершилася підготовка керівників та заступників керівників апаратів місцевих та апеляційних судів згідно Календарного плану навчань Національної школи суддів України.

Читати далі

Повідомлення про заплановані збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду

20 березня 2018 року відбудуться збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду.

Читати далі