Новини

15 років Кодексу адміністративного судочинства України

До днів адміністративної юстиції України 2020 Вінницький окружний адміністративний суд підготував ключові Зміни до Кодексу адміністративного судочинства за період з 15.12.2017 по 01.06.2020 року.

Читати далі

Круглий стіл з актуальних питань державної служби

10 червня 2020 у форматі Zoom пройшов круглий стіл з актуальних питань державної служби організований Міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.

Читати далі

Судова повістка за допомогою SMS-повідомлення

Згідно з статтею 129 Кодексу адміністративного судочинства України, за письмовою заявою учасника судового процесу, текст повістки може надсилатися йому судом у вигляді sms-повідомлення з використанням мобільного зв’язку.

Читати далі

ВИДИ СУДОВИХ РІШЕНЬ (ПОСТАНОВИ, УХВАЛИ), ВИМОГИ ДО ЇХ ФОРМИ ТА ЗМІСТУ

Судове рішення – це акт ухвалений відповідно до норм матеріального та процесуального права, що є результатом здійснення правосуддя, тобто наслідком встановлених у справі обставин.

Читати далі

Звіт про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом Закону Україні " Про доступ до публічної інформації" за травень 2020 року

З метою забезпечення прозорості, відкритості та створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації у Вінницькому окружному адміністративному суді здійснюється розгляд запитів на інформацію.

Читати далі

Шановні відвідувачі суду!

Звертаємо Вашу увагу на те, що 8 червня 2020 року та 29 червня 2020 – вихідні.

Читати далі

Ефективні комунікації в умовах карантину

Головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності Голови суду та його заступника Діана Денисова й прессекретар Олена Островська взяли участь у вебінарі «Комунікація в умовах карантину».

Читати далі

Відбувся вебінар щодо особистої безпеки на транспорті представників судової гілки влади

Сьогодні судді та працівники апарату ВОАС долучилися до вебінару, на якому обговорювалась тема «Безпека суддів та працівників апарату суду на транспорті».

Читати далі