Новини

Міжнародний вебінар «Управління судовими інформаційними системами: міжнародний досвід»

Головні спеціалісти відділу забезпечення діяльності Голови суду та його заступника Сергій Бондаренко та Дмитро Вініченко долучилися до вебінару в онлайн режимі.

Читати далі

Тренінг «Судовий захист права на доступ до публічної інформації»

Протягом 12-13 жовтня судді ВОАС Марина Мультян, Наталя Крапівницька, в.о. керівника апарату суду Ірина Кривешко та помічник судді Юлія Корнійчук долучилися до тренінгу в онлайн режимі.

Читати далі

Інформація щодо забезпечення проведення судових засідань в режимі відеоконференції

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2020 № 760 “Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України”, згідно якої на всій території України до 31 жовтня 2020 року продовжено дію карантину

Читати далі

Звіт про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом Закону України "Про доступ до публічної інформації" за вересень 2020 року.

З метою забезпечення прозорості, відкритості та створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації у Вінницькому окружному адміністративному суді здійснюється розгляд запитів на інформацію.

Читати далі

Вінницький окружний адміністративний суд припиняє відправку поштової кореспонденції

Повідомляємо учасників судового процесу, що у зв’язку з недостатнім фінансуванням та відсутністю поштових марок відправка поштової кореспонденції тимчасово припинена.

Читати далі

Тренінг «Місцеві вибори 2020: новели виборчого законодавства та особливості вирішення виборчих спорів»

Судді Вінницького окружного адміністративного суду долучилися до тренінгу в онлайн режимі.

Читати далі

У Вінницькому окружному адміністративному суді лабораторно підтверджено перший випадок захворювання на COVID-19.

Контактні особи до отримання результатів тестів знаходяться на самоізоляції, а також здійснюється дизінфекція приміщення для запобігання поширенню захворювання серед суддів та працівників апарату суду.

Читати далі