Новини

Думка відвідувачів суду робить ВОАС кращим!

Прес-секретар Вінницького окружного адміністративного суду Оксана Усатенко взяла участь у тренінгу «Дослідження задоволеності відвідувачів суду окремими аспектами роботи суду за методологією КГЗ (карток громадського звітування) в рамках системи оцінювання роботи суду (СОРС)».

Читати далі

Електронний суд - тема, що потребує обговорення

На запрошення Міжнародної організації з міграції, суддя-спікер ВОАС Костянтин Яремчук та начальник відділу документального забезпечення (канцелярія) Олена Гарболінська виступили на семінарі для юристів територіальних органів ДМС центрального регіону.

Читати далі

14 березня керівник апарату ВОАС Сергій Климчук та головні спеціалісти відділу служби управління персоналом стали учасниками семінару на тему «Організація роботи служби управління персоналом у судах під час реорганізації судів"

Захід було розпочато вітальним словом заступника начальника ТУ ДСА України у Вінницькій області Олега Кислиці, який представив слухачам запрошених спікерів.

Читати далі

Заступник голови ВОАС Алла Чернюк пройшла чергову підготовку для підтримання кваліфікації

З 4 по 6 березня 2019 року заступник голови ВОАС Алла Чернюк пройшла чергову підготовку для підтримання кваліфікації від Національної школи суддів України.
Задля того, аби прослухати змістовні лекції, взяти участь у дискусіях та обмінятися досвідом у м. Києві зібралися голови та заступники голів місцевих загальних, господарських, окружних адміністративних судів із різних регіонів.

Читати далі

У ВІННИЦЬКОМУ ОКРУЖНОМУ АДМІНІСТРАТИВНОМУ СУДІ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 01.03.2019 № 016, оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби»

Читати далі

Професійне зростання важливе для працівників ВОАС

Сьогодні заступник начальника відділу документального забезпечення (канцелярія) Ольга Шкільна та заступник начальника відділу організації судового процесу Олександр Бурбела розпочали триденну фахову підготовку від Національної школи суддів України.

Читати далі

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАПЛАНОВАНІ ЗБОРИ СУДДІВ ВІННИЦЬКОГО ОКРУЖНОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ

5 березня 2019 року відбудуться збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду.

Читати далі

Представники ОБСЄ завітали ВОАС

Нині Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ здійснює місію зі спостереження за президентськими виборами в Україні.

Читати далі