Новини

ЗАВЕРШИЛАСЯ ПІДГОТОВКА ГОЛІВ ТА ЗАСТУПНИКІВ ГОЛІВ СУДІВ

Сьогодні, 06 грудня 2017 року, завершилася підготовка для підтримання кваліфікації для голів та заступників голів місцевих загальних, господарських та окружних адміністративних судів, яку провела Національна школа суддів України.

Читати далі

ГОЛОВА ВОАС БЕРЕ УЧАСТЬ У ПІДГОТОВЦІ ДЛЯ ПІДТРИМАННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ У НАЦІОНАЛЬНІЙ ШКОЛІ СУДДІВ УКРАЇНИ

Сьогодні, 04 грудня 2017 року, у рамках Календарного плану навчань Національної школи суддів на 2017 рік розпочалася триденна підготовка для підтримання кваліфікації для голів та заступників голів місцевих загальних, господарських та окружних адміністративних судів.

Читати далі

У ВОАС ПРОВЕДЕНО НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР З ПИТАНЬ ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Сьогодні, 28 листопада 2017 року, у Вінницькому окружному адміністративному суді для працівників апарату проведено навчання з питань протипожежної безпеки.

Читати далі

ГОЛОВА ВОАС БЕРЕ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ ЩОДО ПРАКТИКИ РОЗГЛЯДУ ВИБОРЧИХ СПРАВ

Сьогодні,28 листопада 2017 року, у місті Києві розпочався семінар на тему: «Виборчі справи: міжнародні стандарти, практика Європейського Суду з прав людини, національний досвід».

Читати далі

Оголошення про збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду

Оголошення про збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду.

Читати далі

СУДДЯ ВОАС ВЗЯВ УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ ЩОДО ПРАВОВИХ АСПЕКТІВ КРИПТОВАЛЮТИ В УКРАЇНІ

Сьогодні, 24 листопада 2017 року, у місті Києві, в рамках Календарного плану періодичних навчань суддів з метою підвищення рівня кваліфікації на 2017 рік проведено круглий стіл на тему: «Правові аспекти криптовалюти в Україні» для суддів адміністративних судів.

Читати далі

У ВОАС ПРОВЕДЕНО ПРАВОВИЙ КВЕСТ

16 листопада 2017 року до Вінницького окружного адміністративного суду завітали учні 9-10 класів юридичного профілю школи-ліцею №7 міста Вінниці.

Читати далі

КЕРІВНИЦТВО ТА СУДДІ ВОАС ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КРУГЛОМУ СТОЛІ

Сьогодні, 16 листопада 2017 року, у форматі круглого столу відбулося обговорення питань добору та кваліфікаційного оцінювання суддів.

Читати далі