Новини

Завершено триденне професійне навчання судових розпорядників

Судовий розпорядник Вінницького окружного адміністративного суду Сергій Ярмусь узяв участь у підготовці від Національної школи суддів України.

Читати далі

Актуальні проблеми адміністративного судочинства в податкових спорах

Судді ВОАС Максим Альчук, Віталій Дончик, Людмила Заброцька, Павло Сало, Віталій Свентух взяли участь у круглому столі, організованому Національною школою суддів України спільно з Громадською організацією «Асоціація податкових радників» та платформою «Taxlink».

Читати далі

Результати проведення конкурсу на заміщення вакантних посад від 29 травня 2019 року

Відповідно до ч. 2 ст. 28 Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року №889-VIII повідомляємо про результати проведеного 29 травня 2019 року конкурсу на зайняття вакантних посади державної служби категорії «Б» та «В» у Вінницькому окружному адміністративному суді.

Читати далі

Навчання у сфері публічних закупівель

Представники ВОАС, заступник начальника відділу організації судового процесу Олександр Бурбела та головний спеціаліст відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та господарського забезпечення Олександра Посвалюк узяли участь у спеціалізованому навчанні для членів тендерних комітетів.

Читати далі

У ВОАС ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Нагадуємо, що Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 06.05.2019 №056 було оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби

Читати далі

Постійне вдосконалення – шлях успіху!

Голова ВОАС Олександр Вільчинський спільно з іншими очільниками адміністративних, місцевих загальних та господарських судів розпочали триденну підготовку для підтримання кваліфікації у Національній школі суддів України.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 20 травня по 24 травня 2019 року

За період з 20.05.2019 по 24.05.2019 до Вінницького окружного адміністративного суду надійшло 76 позовних заяв

Читати далі

Завершено навчання у блоці Школи судової практики

Збагатившись новими знаннями, суддя ВОАС Тетяна Шаповалова готова повернутися до виконання професійних обов’язків.

Читати далі