Новини

Врегулювання на законодавчому рівні процедури організації та проведення масових мирних зібрань необхідно через прийняття Закону України «Про гарантії свободи мирних зібрань»

Третього березня в приміщенні офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбувся закритий круглий стіл щодо обговорення шляхів реалізації рекомендацій органам державної влади...

Читати далі

Засідання Ради суддів України відбудеться третього березня

Третього березня 2016 року о 10 годині в приміщенні Верховного Суду України (вул. П. Орлика, 8, м. Київ) відбудеться засідання Ради суддів України.

Читати далі

Голова ВОАС Олександр Вільчинський брав участь в обговоренні практики розгляду виборчих спорів в контексті підготовки до виборів в об'єднаних громадах

25 – 26 лютого 2016 року у м. Львові відбувся дводенний семінар для голів адміністративних судів України щодо забезпечення судового захисту прав учасників виборчого процесу та належного розгляду судами у встановлені законодавством строки справ щодо спорів, пов’язаних із виборами

Читати далі

Працівники ВОАС підвищують професійні навички з питань удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні

23 – 25 лютого 2016 року у м. Києві відбувся тренінг на тему: «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні», участь у якому взяв помічник судді Вінницького окружного адміністративного суду Олександр Дякуновський.

Читати далі

Проблемні питання та новели адміністративного судочинства вивчали помічники суддів ВОАС

22 – 26 лютого 2016 року у м. Києві проходила підготовка помічників суддів та консультантів окружних та апеляційних адміністративних судів Вінницької, Житомирської, Київської, Черкаської і Чернігівської областей та міста Києва.

Читати далі

Судді Вінницького окружного адміністративного суду пройшли курс підготовки у Національній школі суддів України

22 – 26 лютого 2016 року у м. Києві Національною школою суддів України проведено курс підготовки для підтримання кваліфікації суддів окружних адміністративних судів, призначених на посаду судді вперше.

Читати далі

4 березня відбудуться установчі збори Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адміністративних суддів»

4 березня 2016 року об 11:00 у приміщенні Вищого адміністративного суду України (м. Київ, вул. Московська, 8, корпус 5) відбудуться установчі збори Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адміністративних суддів»

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 22 лютого по 26 лютого 2016 року

З метою оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень за період  з 22 лютого по 26 лютого  2016 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулось  29 фізичних та 11 юридичних осіб.

Читати далі

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ – ВИМОГА СЬОГОДЕННЯ ТА ЗАПОРУКА УСПІХУ

Ще Вольтер писав, що «всі основні європейські мови можна вивчити за шість років, а  свою рідну мову треба вивчати все життя».

Читати далі

Між ВОАС та ГО «Відкрита Україна» підписано угоду про співпрацю в рамках проекту «Відкритий суд»

У лютому 2016 року між Вінницьким окружним адміністративним судом та громадською організацією «Відкрита Україна» підписано угоду про співпрацю в рамках проекту «Відкритий суд».

Читати далі