Новини

Людиноорієнтований суд

Сьогодні у будівлі Вінницького окружного адміністративного суду зібрались надавачі судових послуг з усієї України. Об’єднав правників круглий стіл на тему «Людинорієнтований суд» який організовано Вінницьким навчальним центром Національної школи суддів України, за сприяння НШСУ та 7ААС та покликаний об’єднати суддів, працівників апаратів судів та Службу судової охорони у прийнятті спільних рішень щодо сучасних підходів до судового адміністрування..

Читати далі

Нагадуємо, що з 04 жовтня 2021 року починають функціонувати підсистеми «Електронний кабінет», «Електронний суд» та підсистема відеоконференцзв’язку у відповідності до Положення про порядок функціонування окремих підси

Нагадуємо, що з 04 жовтня 2021 року починають функціонувати підсистеми «Електронний кабінет», «Електронний суд» та підсистема відеоконференцзв’язку у відповідності до Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (далі - Положення), затвердженого Рішенням Вищої ради правосуддя від 17 серпня 2021 року №1845/0/15-21.

Читати далі

До ВОАС завітали студенти Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету

Керівник апарату Ірина Кривешко разом з колегами зустріла молодих правників та в легкій і доступній формі розповіла про основні тонкощі роботи ВОАС.

Читати далі

Діяльність судів під час пандемії: кращі міжнародні та українські практики. Засвоєні уроки

Сьогодні Ірина Кривешко, керівник апарату ВОАС, долучилась до конференції на платформі ZOOM та прослухала інформацію щодо впроваджень для покращення роботи судів в умовах пандемії.

Читати далі

Нова гра- нова перемога

Футбольних турнір за кубок «Феміди» у розпалі.

Читати далі

Колектив ВОАС поповнився новими фахівцями

Сьогодні розширився штат одразу двох структурних підрозділів суду: відділу організації судового процесу та відділу документального забезпечення (канцелярія).

Читати далі

З 23 вересня в усіх регіонах України встановлено «жовтий» рівень епіднебезпеки, — рішення Державної комісії ТЕБ та НС

Шановні відвідувачі суду, просимо Вас у випадку появи симптомів ГРВІ уникати місць масового скупчення людей та по можливості користуватися послугою «Електронний суд» (https://id.court.gov.ua.).

Читати далі

Кризові та ризикові комунікації

Сьогодні відбувся черговий тренінг із серії заходів для речників судової влади за організації Прес-центру ВРП.

Читати далі

Судовий сторітейлінг

Як писати про судові новини просто і сучасно та як влучно поєднати новий напрям онлайн комунікації з роботою прессекретаря суду?

Читати далі