Новини

Графік роботи Вінницького окружного адміністративного суду на травень

Графік роботи Вінницького окружного адміністративного суду на травень

Читати далі

Навчальне заняття для секретарів судового засідання за новим Порядком

Наказом ДСА України від 23.04.2020 року №196 затверджено Порядок роботи з технічними засобами відеоконференцзв’язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду у новій редакції.

Читати далі

Відбувся вебінар «Безпека суддів та працівників апарату суду: актуальні питання»

Сьогодні судді та працівники апарату ВОАС взяли участь у вебінарі «Безпека суддів та працівників апарату суду: актуальні питання», який відбувся у режимі відеоконференції.

Читати далі

Участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду: нова редакція

Наказом ДСА України від 23.04.2020 року №196затверджено Порядок роботи з технічними засобами відеоконференцзв’язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду у новій редакції, водночас, наказ ДСА України від 08.04.2020 № 169 визнати таким, що втратив чинність.

Читати далі

Е-квиток: відкладено розгляд справи

Інформуємо Вас про хід розгляду резонансної справи, призначеної на 23 квітня 2020 року, за позовом фізичних осіб до Вінницької міської ради про визнання дій протиправними, скасування рішення та зобов‘язання вчинити дії.

Читати далі

Участь у судових засіданнях за допомогою сервісу "EASYCON"

Завдяки сервісу "EASYCON" користувачі отримують можливість взяти участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції дистанційно, не прибуваючи до суду.

Читати далі

Змінено порядок призначення на державну службу на період карантину

22 квітня 2020 на черговому засіданні Кабінету Міністрів України затверджено окремий порядок призначення на посади державної служби на період карантину

Читати далі

Шановні відвідувачі суду та учасники судового процесу!

Нагадуємо Вам, що на період карантину Ви можете надавати до суду документи (позовні заяви, заяви, скарги, відзиви, пояснення, клопотання, заяви про ознайомлення з матеріалами справи та інше) через систему «Електронний суд».

Читати далі