Новини

Збори суддів ВОАС обрали Аллу Чернюк заступником голови суду

Сьогодні, 29 січня, під час засідання зборів суддів Вінницького окружного адміністративного суду заступником голови суду було обрано Чернюк Аллу Юріївну

Читати далі

Суддівський корпус ВОАС збільшиться

23 січня 2016 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ № 20/2016 «Про переведення суддів»

Читати далі

Суд визначив строк для усунення недоліків позовної заяви Слободянюка А.С. щодо сільськогосподарського ТОВ «Поділля»

26 січня 2016 року Вінницький окружний адміністративний суд визначив  строк для усунення недоліків позовної заяви Слободянюка А.С. щодо сільськогосподарського ТОВ «Поділля» у адміністративній справі № 802/32/16-а.

Читати далі

Конституційний Суд України оприлюднив Висновок у справі щодо правосуддя

22 січня Конституційний Суд України офіційно оприлюднив наданий 20 січня Висновок у справі за зверненням Верховної Ради України щодо відповідності законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя) вимогам статей 157 і 158 Конституції України

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 18 січня по 22 січня 2016 року

З метою оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень за період  з 18 січня по 22 січня  2016 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулось  20  фізичних та 7 юридичних осіб.

Читати далі

Інформація про результати розгляду клопотання про забезпечення адміністративного позову у справі № 802/32/16-а

14 січня 2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду надійшли матеріали позовної заяви Слободянюка Андрія Леонідовича; треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача, сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Поділля», Людвик Емілія Іванівна, Магдій Володимир Ілліч, Папіж Надія Павлівна до Державного реєстратора реєстраційної служби Тиврівського районного управління юстиції Вінницької області про зобов'язання вчинити дії.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 11 січня по 16 січня 2016 року

З метою оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень за період  з 11 січня по 16 січня  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулось  12  фізичних та 7 юридичних осіб.

Читати далі

Змінено ставки судового збору з січня 2016 року

Нагадуємо, що з 01 січня 2016 року відповідно до Закону України "Про судовий збір" (далі - Закон) та Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" ставки судового збору змінюються.

Читати далі