Новини

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 05 січня по 06 грудня 2015 року

За період  з 05  січня  по 06 грудня 2014 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 6 фізичних та 3 юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 29 грудня по 31 грудня 2014 року

За період з 29  грудня по 31 грудня 2014 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 7 фізичних та 14 юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

Брифінг голови Вінницького окружного адміністративного суду: «Результати роботи за 2014 рік»

29 грудня 2014 року у Будинку адміністративних судів відбувся брифінг голови Вінницького окружного адміністративного суду Віталія Дончика.

Читати далі

Здай кров – врятуй життя

Примноження добра і людяності у ставленні до поранених героїв-захисників України стало традицією для колективу Вінницького окружного адміністративного суду.

Читати далі

УВАГА!!! ПРЕС-АНОНС!!! Голова Вінницького окружного адміністративного суду: «Результати роботи за 2014 рік»

29 грудня 2014 року у Вінницькому окружному адміністративному суді відбудеться брифінг голови суду Віталія Дончика.

Читати далі

Судді ВОАС обговорили проблемні питання застосування норм Податкового кодексу України, що виникають під час розгляду податкових спорів

Заступник голови Вінницького окружного адміністративного суду Андрій Томчук та судді ВОАС Руслана Дмитришена, Наталія Жданкіна, Михайло Жернаков прийняли участь у семінарі на тему: «Обговорення проблемних питань застосування норм Податкового кодексу України, що виникають під час розгляду податкових спорів»

Читати далі