Новини

Працівники кадрової служби ВОАС здобули практичні навички у формуванні суддівських досьє

Працівники відділу по роботі з персоналом і проходження державної служби Вінницького окружного адміністративного суду Артем Морозовський та Ілля Побережський взяли участь у семінарі на тему: «Порядок формування суддівського досьє».

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 14 грудня по 18 грудня 2015 року

З метою оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень за період  з 14 грудня  по 18 грудня  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулось  17  фізичних та 4 юридичних осіб.

Читати далі

У Вінницькому окружному адміністративному суді відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників суду

15 грудня 2015 року у Вінницькому окружному адміністративному суді проведено урочисту нараду з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників суду.

Читати далі

Працівники ВОАС відвідали вихованців дитбудинку

За результатами благодійної акції «Добро починається з тебе» колектив Вінницького окружного адміністративного суду зібрав кошти у сумі 7 000 грн.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 07 грудня по 11 грудня 2015 року

З метою оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень за період  з 07 грудня  по 11 грудня  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулось  15  фізичних та 21 юридична особа.

Читати далі

Працівники ВОАС не тільки грають у футбол, а ще й у волейбол

Днями у м. Полтава відбувся великий волейбольний турнір серед ветеранів. Даний турнір присвячено пам’яті відомого тренера та діяча волейбольного ветеранського руху Ігоря Лисенка

Читати далі

Вінничани змагатимуться у ¼ турніру з розіграшу Кубка «Феміди»

08 грудня футбольна збірна Вінницької області в черговий раз зійшлась у футбольному протистоянні із столичною командою. Цього разу суперником вінничан стала збірна «Печерськ».

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 30 листопада по 04 грудня 2015 року

З метою оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень за період  з 30 листопада по 04 грудня  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулось 53 фізичних та 7 юридичних осіб.

Читати далі

У Вінницькому окружному адміністративному суді відбувся захід, присвячений благодійній акції «Добро починається з тебе»

Сьогодні, 04 грудня 2015 року, Вінницький окружний адміністративний суд розпочав робочий день у досить незвичному форматі та зустрів відвідувачів суду по-особливому.

Читати далі