Новини

«ФЕМІДА ВІННИЧЧИНИ» виборола право змагатися у 1/8 турніру із розіграшу Кубку «Феміди» серед судових установ

01 грудня служителі вінницької Феміди знову привезли дві беззаперечних перемоги до міста Вінниці.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 23 листопада по 27 листопада 2015 року

З метою оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень за період  з 23 листопада по 27 листопада  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулось  34  фізичних та 10 юридичних осіб.

Читати далі

Чергова перемога вінничан

28 листопада 2015 року футбольна команда Вінницької області в черговий раз взяла участь у груповому етапі турніру з міні-футболу серед команд судових установ із розіграшу Кубку «ФЕМІДИ»

Читати далі

ХІІІ з’їзд суддів України обрав новий склад Ради суддів України

24 листопада 2015 року продовжив свою роботу ХІІІ з’їзд суддів України. Для участі у роботі з’їзду запрошено делегата від Вінницького окружного адміністративного суду Максима Альчука.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 16 листопада по 22 листопада 2015 року

З метою оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень за період  з 16 листопада по 22 листопада  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулось 10  фізичних та 5 юридичних осіб.

Читати далі

Наша пам’ять не згасає в наших серцях

Україна – це територія гідності і свободи

Читати далі

Авторитетний результат футбольних баталій

19 листопада на території навчально-тренувальної бази «ФК «Динамо» футбольна збірна «ФЕМІДА  ВІННИЧЧИНИ» зіграла дві гри у груповому етапі VI турніру з міні-футболу серед суддів та працівників судових установ із розіграшу «Кубка Феміди».

Читати далі

12 листопада 2015 року розпочав роботу ХІІІ з’їзд суддів України

12 листопада 2015 року  в Міжнародному центрі культури і мистецтв (Жовтневий палац) розпочав роботу ХІІІ з’їзд суддів України, в якому взяли участь 388 делегатів, яких було обрано із восьми тисяч загальної чисельності суддів України. Суддя, який делегований від Вінницького окружного адміністративного суду – Альчук Максим Петрович.

Читати далі

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ – ВИМОГА СЬОГОДЕННЯ ТА ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УСТАНОВИ

15 листопада, у м. Києві розпочато підготовку спеціалістів із забезпечення зв’язків зі ЗМІ (прес-секретарів) місцевих і апеляційних судів Вінницької, Житомирської, Київської, Черкаської і Чернігівської областей та міста Києва, яка триватиме до 18 листопада

Читати далі

Відбулося урочисте відкриття турніру з міні-футболу серед суддів та працівників судових установ із розіграшу Кубка "Феміди"

На території навчально-тренувальної бази ФК "Динамо" 14 листопада 2015 року відбулося урочисте відкриття турніру з міні-футболу серед суддів та працівників судових установ із розіграшу Кубка "Феміди".

Читати далі