Новини

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 04 січня по 06 січня 2016 року

З метою оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень за період  з 04 січня  по 06 січня  2016 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулось  8  фізичних осіб та 1 юридична особа.

Читати далі

Заява прес-служби Верховного Суду України стосовно поширення публічних закликів до звільнення всіх суддів

Україна зараз перебуває в процесі впровадження в життя комплексних загальнодержавних змін і реформування багатьох сфер діяльності суспільства. Потреба в глибинних реформах очевидна, в тому числі й у судовій владі.

Читати далі

У ВОАС змінено поштову адресу

Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до рішення Вінницької міської ради від 25.12.2015 № 71 «Про перейменування площ, вулиць, провулків, проїздів, тупиків у місті Вінниці» вулицю Островського перейменовано на вулицю Брацлавську

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 28 грудня по 31 грудня 2015 року

З метою оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень за період  з 28 грудня  по 31 грудня  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулось 18 фізичних та 5 юридичних осіб.

Читати далі

Режим роботи суду в січні 2016 року

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року №1155-р «Про перенесення робочих днів у 2016 році» та наказу Вінницького окружного адміністративного суду...

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 21 грудня по 25 грудня 2015 року

З метою оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень за період з 21 грудня по 25 грудня 2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулось 22 фізичних та 17 юридичних осіб

Читати далі

Працівники кадрової служби ВОАС здобули практичні навички у формуванні суддівських досьє

Працівники відділу по роботі з персоналом і проходження державної служби Вінницького окружного адміністративного суду Артем Морозовський та Ілля Побережський взяли участь у семінарі на тему: «Порядок формування суддівського досьє».

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 14 грудня по 18 грудня 2015 року

З метою оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень за період  з 14 грудня  по 18 грудня  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулось  17  фізичних та 4 юридичних осіб.

Читати далі

У Вінницькому окружному адміністративному суді відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня працівників суду

15 грудня 2015 року у Вінницькому окружному адміністративному суді проведено урочисту нараду з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників суду.

Читати далі