Новини

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 23 березня по 27 березня 2015 року

За період з 23 березня по 27 березня 2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 6  фізичних та 12  юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

Судді ВОАС разом із представниками Держфінінспекції обговорили проблемні питання за круглим столом

Сьогодні у Будинку адміністративних судів відбувся круглий стіл за участі суддів Вінницького окружного адміністративного суду та представників Державної фінансової інспекції у Вінницькій області.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 16 березня по 20 березня 2015 року

За період з 16 березня по 20 березня 2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 13  фізичних та 8  юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

ПРЕС-РЕЛІЗ

Шановні представники ЗМІ, Вінницький окружний адміністративний суд запрошує вас приєднатися до  обговорення проблемних питань щодо реалізації публічної фінансової політики державного фінансового контролю

Читати далі

Працівники апарату ВОАС пройшли курс професійної підготовки у Національній школі суддів України

Нещодавно працівники Вінницького окружного адміністративного суду Віктор Мельник, Любов Щербатюк, Родіон Ємельянов та Віктор Дмитрук пройшли курс професійної підготовки у Національній школі суддів.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 10 березня по 13 березня 2015 року

За період  з 10  березня  по 13 березня  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 12  фізичних та 6  юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

Вінницька молодь знову відвідала ВОАС

06 березня 2015 року студенти V курсу Вінницького національного аграрного університету відвідали Вінницький окружний адміністративний суд.

Читати далі

УВАГА!!! ПРЕС-АНОНС!!!

Судді Вінницького окружного адміністративного суду обговорять проблемні питання спільно з представниками Держфінінспекції за круглим столом

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 02 березня по 06 березня 2015 року

За період з 02  березня по 06 березня 2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 21  фізичних та 12  юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі