Новини

Оголошення про збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду

26 червня 2015 року відбудуться збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 15 червня по 19 червня 2015 року

За період з 15 червня по 19 червня 2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 22 фізичних та 8 юридичних осіб щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

Судді ВОАС беруть участь у роботі Міжнародного правового форуму 2015 «Правова реформа в Україні: Європейський вектор».

Сьогодні у м. Вінниці розпочав свою роботу Міжнародний правовий форум 2015 «Правова реформа в Україні: «Європейський вектор».

Читати далі

ВОАС вже має сертифікованого судового адміністратора

Колектив Вінницького окружного адміністративного суду вітає заступника керівника апарату суду Ірину Вельгус з успішним проходженням навчальної Програми з питань судового адміністрування та бажає реалізації сміливих планів та втілення новітніх принципів управління.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 08 червня по 12 червня 2015 року

За період з 08  червня  по 12 червня 2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 12 фізичних та 10  юридичних осіб щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 02 червня по 05 червня 2015 року

За період з 02 червня по 05 червня 2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 11 фізичних та  2  юридичні особи  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

ВОАС завжди готовий до співпраці з громадою заради забезпечення доступу осіб з обмеженими можливостями до правосуддя.

Сьогодні представники Вінницького окружного адміністративного суду, спільно з Регіональним громадським фондом «Право і Демократія» та у партнерстві з Вінницьким апеляційним адміністративним судом, обговорили проблематику забезпечення рівного доступу до правосуддя осіб з обмеженими можливостями

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 25 травня по 29 травня 2015 2015 року

За період з 25 травня по 29 травня 2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 5  фізичних та 11  юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі