Новини

Думати по – новому: майбутнє судової влади України створюють голови судів

Сьогодні у м. Києві розпочато роботу інноваційного пілотного триденного навчального курсу для голів судів за Програмою з питань судового адміністрування під назвою «Думати по – новому: майбутнє судової влади України створюють голови судів».

Читати далі

Повідомлення прес-служби ВОАС стосовно інформації, озвученої міністром освіти і науки України С. Квітом під час брифінгу 25.09.2015

25 вересня 2015 року на телеканалі «112» відбулась трансляція брифінгу міністра освіти і науки України Сергія Квіта.

Читати далі

Вінниця стає ще доступнішою

Сьогодні на Майдані Незалежності представники Вінницького окружного адміністративного суду Валерій Цилюрик та Марина Ваталінська взяли участь у форумі «Включення людей з інвалідністю у процеси реформ».

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 14 вересня по 18 вересня 2015 року

З метою оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень за період з 14 вересня по 18 вересня 2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулось 9 фізичних та 10 юридичних осіб.

Читати далі

УВАГА! Прес-анонс! Відбудуться збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду

24 вересня 2015 року відбудуться збори суддів Вінницького окружного адміністративного суду. Початок зборів о 12:00.

Читати далі

Працівники ВОАС – активні учасники спортивних змагань

Представник Вінницького окружного адміністративного суду Валерій Цилюрик приймав участь у змаганнях з розіграшу Кубку України з волейболу.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 07 вересня по 11 вересня 2015 року

З метою оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень за період  з 07 вересня  по 11 вересня  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулось 11 фізичних та 2  юридичні особи.

Читати далі

Голова суду взяв участь у семінарі стосовно виборчих спорів

Нещодавно у м. Одеса відбувся семінар на тему: «Особливості розгляду виборчих спорів» для голів апеляційних та окружних адміністративних судів,участь у якому взяв голова Вінницького окружного адміністративного суду Олександр Вільчинський.

Читати далі

ВОАС працює в особливому режимі

Постановою Верховної Ради України від 17 липня 2015 року «Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році» призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на 25 жовтня 2015 року.

Читати далі