Новини

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 10 березня по 13 березня 2015 року

За період  з 10  березня  по 13 березня  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 12  фізичних та 6  юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

Вінницька молодь знову відвідала ВОАС

06 березня 2015 року студенти V курсу Вінницького національного аграрного університету відвідали Вінницький окружний адміністративний суд.

Читати далі

УВАГА!!! ПРЕС-АНОНС!!!

Судді Вінницького окружного адміністративного суду обговорять проблемні питання спільно з представниками Держфінінспекції за круглим столом

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 02 березня по 06 березня 2015 року

За період з 02  березня по 06 березня 2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 21  фізичних та 12  юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ!

У Вінницькому окружному адміністративному суді  встановлено веб – камеру.  Всі відвідувачі  сайту мають можливість  спостерігати  за роботою суду в режимі он-лайн, натиснувши відповідне посилання на офіційному сайті суду

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 23 лютого по 27 лютого 2015 року

За період з 23 лютого по 27 лютого 2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 16  фізичних та 11  юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ!

Відсьогодні на офіційному веб-сайті Вінницького окружного адміністративного суду розміщена рубрика «Правові позиції Верховного Суду України».

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 09 лютого по 14 лютого 2015 року

За період з 09 лютого по 14 лютого  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 17  фізичних та 18  юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!!!

09 лютого 2015 року  о 17 годині до Вінницького окружного адміністративного суду звернулась Вінницька обласна виборча комісія з адміністративним  позовом  до Вінницької обласної ради.

Читати далі