Новини

Відкритий лист Ради суддів України

Рада суддів України, як вищий орган суддівського самоврядування та орган, який створює політику судової влади в державі, звертається з цим відкритим листом з метою привернути увагу суспільства до проблеми, яка вже тривалий час існує, але останнім часом все більше загострюється, – проблеми  публічної зневаги до представників судової влади.

Читати далі

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

З метою забезпечення належних та комфортних умов перебування громадян у Вінницькому окружному адміністративному суді облаштовано камери схову для особистих речей відвідувачів суду.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 02 лютого по 06 лютого 2015 року

За період  з 02 лютого  по 06 лютого  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 15  фізичних та 13 юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 26 січня по 31 січня 2015 року

За період з 26 січня по 31 січня  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 19  фізичних та 14 юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 19 січня по 23 січня 2015 року

За період  з 19  січня  по 23 січня  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 17  фізичних та 12  юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

Віталій Живаєв відвідав Вінницький окружний адміністративний суд

Сьогодні у Вінницькому окружному адміністративному суді відбувся круглий стіл з обговорення  інноваційної  послуги «Електронна доступність». Для цього у місто Вінниця прибув генеральний директор Державного підприємства «Інформаційні судові системи» Віталій Живаєв та його заступник Олексій Курских. 

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 12 січня по 17 січня 2015 року

За період  з 12  січня  по 17 січня  2015 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 15  фізичних та 10 юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 05 січня по 06 грудня 2015 року

За період  з 05  січня  по 06 грудня 2014 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 6 фізичних та 3 юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі

Інформація щодо розгляду справ Вінницьким окружним адміністративним судом у період з 29 грудня по 31 грудня 2014 року

За період з 29  грудня по 31 грудня 2014 року до Вінницького окружного адміністративного суду звернулись 7 фізичних та 14 юридичних осіб  щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів владних повноважень.

Читати далі