Новини

День Відкритих дверей у ВОАС


Вінницький окружний адміністративний суд відчинив свої двері для студентів-правників Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету.
Зустріла гостей керівник апарату суду Яна Петрунчак, яка запросила студентів оглянути зал судових засідань та продовжити спілкування у форматі запитання-відповідь.


Під час розмови з майбутніми юристами, керівник апарату суду Яна Петрунчак відповідала на поставленні запитання й акцентувала увагу на діяльності адміністративного суду, роботі працівників апарату, категоріях судових справ та особливостях електронного суду, окрім цього поділилася цікавими історіями роботи в суді з власного досвіду.


Далі у відділі організації судового процесу керівник апарату суду Яна Петрунчак разом із секретарями судових засідань продемонстрували приклад формування, підшивання та зберігання матеріалів адміністративної справи. Також студенти ознайомилися з роботою сектору прийому, де здійснюють прийом та реєстрацію позовних заяв.

Наприкінці заходу керівник апарату суду Яна Петрунчак подякувала студентам за увагу й активну участь та висловила бажання надалі співпрацювати.