Новини

Голова ВОАС переймає досвід суддівської спільноти у США


На початку цього тижня розпочалась навчальна поїздка «Альтернативне вирішення спорів (АВС) та суди в США» містами Сполучених Штатів Америки.


Даний захід здійснюється в рамках програми реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Участь у навчальній поїздці бере голова Вінницького окружного адміністративного суду – Олександр Вільчинський.


В межах візиту голова ВОАС разом з групою українських правників ознайомиться з судовою системою США,  юрисдикцією федеральної системи та системи штатів. Окремо організаторами заходу заплановано обговорення діяльності Федерального суддівського центру та його ролі в судовій системі країни.


Також, з метою ознайомлення з інноваційними методами сприяння єдності громади, представники української правової спільноти відвідають Громадський центр медіації району Краун Хайтс. 


Окрім того, під час відрядження, українська делегація дізнається про організацію та функціонування Багатопрофільного відділу з альтернативного вирішення спорів та впровадженими у судовий процес програм медіації.


По завершенню навчальної поїздки українські правники візьмуть учать у роботі малих груп та напрацюють рекомендації  щодо подальшої роботи у сфері медіації, які можуть бути застосовані в правовій системі України.