Новини

КЕРІВНИК АПАРАТУ ВОАС БЕРЕ УЧАСТЬ У ПІДГОТОВЦІ ДЛЯ ПІДТРИМАННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ


Сьогодні, 12 березня, на базі Апеляційного суду Київської області  розпочалась п’ятиденна підготовка для керівників та заступників керівників апаратів місцевих та апеляційних судів, згідно календарного плану навчань Національної школи суддів України.


Участь у даній підготовці бере керівник апарату Вінницького окружного адміністративного суду – Сергій Климчук.


Відкриваючи захід з вітальним словом до судових адміністраторів звернувся проректор Національної школи суддів України з питань підготовки кадрів для судових органів – Анатолій Костенко, побажавши присутнім цікавих обговорень та конструктивних дискусій.


Програма першого дня навчань включає інтерактивні лекції з використанням презентації Power Point, обговорення запропонованих тем  та роботу в групах.


Зокрема, сьогодні увагу учасників підготовки буде зосереджено на використанні інформаційних технологій в судах, реалізації проекту щодо обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу, впровадженні інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний суд».


Поряд з цим, присутні обговорять особливості адміністрування суду в умовах реорганізації та ліквідації, основи управління в суді та роль керівника апарату в організації роботи суду та забезпеченні ефективності його діяльності.


У ході ділової гри: «Модель ефективного та дієвого суду: побудуй та обгрунтуй» учасники підготовки опанують сучасні методики роботи з персоналом, поділяться досвідом щодо підготовки і прийняття управлінських рішень, які зумовлені викликами часу.


Бажаємо судовим адміністраторам плідної роботи щодо удосконалення  професійних знань та навичок!