Новини

Інформація щодо результатів проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців від 08 листопада 2017 року.


     Відповідно до п. 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року за № 246, Вінницький окружний адміністративний суд повідомляє, що за результатами проведеного 08 листопада 2017 року конкурсу на зайняття вакантних посади державної служби категорії «Б» та «В» переможцями є:


 Головний спеціаліст  Загальна сумма баллів
 Литвин Денис Сергійович      21,1


     Відкладне право другого за результатами конкурсу кандидата на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу аналітично-правової роботи – відсутнє.

 Заступник начальника відділу       Загальна сума балів
 Курко Олеся Сергіївна      14,7

Відкладне право другого за результатами конкурсу кандидата на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» заступника начальника відділу органці судового процесу та служби судових розпорядників (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) – відсутнє.


 Секретар судового засідання      Загальна сума балів
 Перевертак Володимир Валентинович       16,6

Відкладне право другого за результатами конкурсу кандидата на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» секретаря судового засідання відділу організації судового процесу та служби судових розпорядників (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) має – Іштеряков Рінат Русланович, загальна сума набраних балів становить 14.


 Секретар судового засідання  Загальна сума балів
 Мазурик Алла Володимирівна      16

Відкладне право другого за результатами конкурсу кандидата на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» секретаря судового засідання відділу організації судового процесу та служби судових розпорядників має – Бойко Вікторія Олексіївна, загальна сума набраних балів становить 14,7.


 Секретар суду  Загальна сума балів
 Хрищенюк Ірина Володимирівна      16,2

Відкладне право другого за результатами конкурсу кандидата на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» секретаря суду відділу документального забезпечення (канцелярія) (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) має – Насеко Олена Валеріївна, загальна сума набраних балів становить 12,8.