Новини

Під час квесту у ВОАС школярі шукали невід’ємні атрибути судової влади


Літо для школярів довгожданна пора. Із завершенням навчального року позаду залишилися уроки та домашні завдання. Попереду – канікули.


А Ви розпочинали старт літніх канікул з квесту у суді? Ми – ні, але сьогодні мали змогу подарувати таку можливість юному поколінню.


Унікальний та незвичний  формат початку літніх канікул випробовували на собі учні 7 та 8 класів Вінницької приватної гімназії «Дельфін», які завітали сьогодні до Вінницького окружного адміністративного суду на гру-квест: «Як захистити свої права у суді».


З вітальним словом до гостей звернулася в.о.керівника апарату суду – Тетяна Поліщук, яка ознайомила присутніх із планом заходу, побажавши цікаво та змістовно провести час.


Згодом керівники структурних підрозділів ознайомили школярів із особливостями роботи суду, провівши присутнім ознайомчу екскурсію приміщенням суду.


У ході інтерактивного спілкування учні отримали багато інформації про почесну та гідну, у той же час напружену, неспокійну і багатопрофільну діяльність суддів, набули реальних уявлень про те, що суд – це не лише судді, а й працівники апарату, які допомагають судді вершити судочинство і з нетерпінням чекали початку квесту.


Поділившись на дві команди: «Фемідці» та «Справедливці» відправились на пошуки невід’ємних атрибутів судової влади.


Метою заходу було підвищення рівня правової культури майбутнього покоління та виховання поваги до права у школярів, забезпечення прозорості та відкритості діяльності суду, пропагування доступності суду, підвищення рівня обізнаності  з роботою суду.


А щира цікавість, палаючі очі, активність та уважність юного покоління під час унікального простору спілкування у форматі квесту засвідчила, що мету заходу було досягнуто, а завдання квесту успішно виконано!


На завершення заходу – заступник начальника відділу організації судового процесу Ольга Бідлевич подякувала школярам за активну участь, вручила дипломи про участь у квесті та  побажала гарних літніх канікул, зазначивши, що вміння навчатись обов’язково зробить життєві мрії здійсненними, проблеми здоланними і неодмінно наповнить життя гарними перспективами та здобутками!  


До нових зустрічей!


Фотозвіт про квест за посиланням: