Новини

СЬОГОДНІ У ВОАС ПРОВЕДЕНО КОНКУРСНИЙ ДОБІР НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ


Відповідно до Наказу Вінницького окружного адміністративного суду від  13.03. 2018 №021 було оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби, а саме:


• Заступника начальника відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та господарського забезпечення – 1 вакансія;

• Головного спеціаліста відділу аналітично-правової роботи (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) – 1 вакансія ;

• Секретаря судового засідання відділу організації судового процесу та служби судових розпорядників (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) – 1 вакансія.


Конкурсний добір на зайняття вакантних посад державної служби проходив у відповідності до вимог Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246.


Для усіх  претендентів на зайняття вакантних посад першим етапом конкурсу було тестування,  за результатами якого було визначено чи набрав конкурсант необхідну кількість балів для продовження участі.
 Нагадаємо, що тестування  проводиться з метою визначення рівня знань законодавства, зокрема: Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного та спеціального законодавства та проходить в режимі онлайн.


Другим етапом конкурсу для претендентів на посади категорії «В» стала співбесіда, під час якої члени комісії оцінювали відповідність досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків. 
Для осіб, що претендували  на зайняття посад категорії Б, черговим етапом конкурсу було розв’язання ситуаційних завдань, що стосуються специфіки вакантної посади. Даний етап  проводиться з метою об’єктивного з’ясування спроможності кандидатів використовувати свої знання та досвід під час виконання посадових обов’язків. 
Заключним етапом конкурсу для претендентів на посаду категорії «Б» також стала співбесіда.


Оприлюднення інформації про результати конкурсу буде здійснено додатково на нашому офіційному веб-сайті.