Новини

Суд визначив строк для усунення недоліків позовної заяви Слободянюка А.С. щодо сільськогосподарського ТОВ «Поділля»


26 січня 2016 року Вінницький окружний адміністративний суд визначив  строк для усунення недоліків позовної заяви Слободянюка А.С. щодо сільськогосподарського ТОВ «Поділля» у адміністративній справі № 802/32/16-а.


Нагадуємо, що 14 січня 2015 року до суду надійшли матеріали позовної заяви Слободянюка Андрія Леонідовича; треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача, сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Поділля», Людвик Емілія Іванівна, Магдій Володимир Ілліч, Папіж Надія Павлівна до Державного реєстратора реєстраційної служби Тиврівського районного управління юстиції Вінницької області про зобов'язання вчинити дії.


Судом встановлено, що у позовній заяві Слободянюка А.С. міститься неповна інформація про відповідача, у зв’язку з цим дана позовна заява не відповідає вимогам статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України.


Залишивши позовну заяву Слободянюка А.С. без руху, суд надав термін позивачу виправити недоліки позовної заяви у строк до 11год. 00 хв. 4 лютого 2016 року.