Новини

У ВІННИЦЬКОМУ ОКРУЖНОМУ АДМІНІСТРАТИВНОМУ СУДІ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ


Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 03.12.2021 № 073, оголошено конкурс на  вакантні посади державної служби «категорії «В»:


- секретар судового засідання відділу організації судового процесу – 3 вакантні посади (строкові); читати умови

- секретар судового засідання відділу організації судового процесу – 1 вакантна посада (безстрокова); читати умови

- головний спеціаліст (з інформаційних технологій) відділ забезпечення діяльності Голови суду та його заступника – 1 вакантна посада (безстрокова); читати умови

- головний спеціаліст відділу служби управління персоналом – 1 вакантна посада (безстрокова); читати умови

- старший судовий розпорядник відділу служби судових розпорядників – 1 вакантна посада (строкова); читати умовиЗгідно із положеннями статті 1 Закону України «Про державну службу» державна служба – це публічна, професійна, політично неупереджена діяльність з практичного виконання завдань і функцій держави. Державний службовець – це громадянин України, який займає посаду державної служби в органі державної влади, іншому державному органі, його апараті (секретаріаті), одержує заробітну плату за рахунок коштів державного бюджету та здійснює встановлені для цієї посади повноваження, безпосередньо пов’язані з виконанням завдань і функцій такого державного органу, а також дотримується принципів державної служби.


Статтею 50 Закону України «Про державну службу» визначено, що заробітна плата державного службовця складається з:


1) посадового окладу;

2) надбавки за вислугу років;

3) надбавки за ранг державного службовця;

4) премії (у разі встановлення).


Крім того, працівникам апарату суду в межах фонду оплати праці надається матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань та допомога на оздоровлення у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС таку інформацію:


1) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 (в редакції від 25.09.2019 № 844);

2) резюме за формою згідно з додатком 21 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 (в редакції від 25.09.2019 № 844), в якому обов’язково зазначається така інформація:


- прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

- реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

- підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

- відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах;


3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону. Якщо особою, яка бажає взяти участь у конкурсі, незалежно від обставин подано декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, її повторне подання не вимагається.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).На електронні документи, що подаються для участі у конкурсі, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата.Державні службовці Вінницького окружного адміністративного суду, які бажають взяти участь у конкурсі, подають лише заяву про участь у конкурсі за формою згідно з додаткам 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246.Інформацію для участі в конкурсі приймаємо до 17.00 год. 13 грудня 2021 року.Конкурсний відбір відбудеться 17 грудня 2021 року початок о 09.30 за адресою м. Вінниця, вул. Брацлавська, 14 в приміщенні Вінницького окружного адміністративного суду. 


Додаткову інформацію Ви можете отримати за адресою: м. Вінниця, вул. Брацлавська, 14, або за телефоном: (043 2)  55-15-37.