Новини

У ВОАС ПРОВЕДЕНО КОНКУРС НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ


Сьогодні, 08 листопада 2017 року, у Вінницькому окружному адміністративному суді проведено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби.
Нагадаємо, що Наказом Вінницького окружного адміністративного суду від 17.10.2017 № 081, оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби», а саме: на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «Б»:


- Заступника начальника відділу організації судового процесу та служби судових розпорядників Вінницького окружного адміністративного суду – 1 посада (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку). На заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В» :- Головного спеціаліста відділу аналітично-правової роботи Вінницького окружного адміністративного суду  – 1 посада ;


- Секретаря судового засідання відділу організації судового процесу та служби судових розпорядників Вінницького окружного адміністративного суду – 1 посада (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку);


- Секретаря судового засідання відділу організації судового процесу та служби судових розпорядників Вінницького окружного адміністративного суду – 1 посада;
- Секретаря суду відділу документального забезпечення (канцелярія) Вінницького окружного адміністративного суду – 1 посада (на час відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).Зазначимо, що конкурсний добір на зайняття вакантних посад державної служби проходив у відповідності до вимог Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246.
Першим етапом для претендентів на зайняття вакантних посад було тестування. Даний етап конкурсного добору проводиться з метою визначення рівня знань законодавства, зокрема: Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного та спеціального законодавства.


Другим етапом конкурсу для претендентів на посади категорії «В» стала співбесіда, під час якої члени комісії оцінювали відповідність досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків. 
Для осіб, що претендували  на зайняття посад категорії Б, черговим етапом конкурсу було розв’язання ситуаційних завдань, що стосуються специфіки вакантних посад. Даний етап  проводиться з метою об’єктивного з’ясування спроможності кандидатів використовувати свої знання та досвід під час виконання посадових обов’язків. Заключним етапом конкурсу для претендентів на посаду категорії «Б» також стала співбесіда.


Оприлюднення інформації про результати конкурсу буде здійснено додатково на нашому офіційному веб-сайті.