Новини

У ВОАС розпочалося опитування учасників судових проваджень та відвідувачів із використанням методології карток громадянського звітування.


Шановні відвідувачі суду!У ВОАС розпочалося опитування учасників судових проваджень та відвідувачів із використанням методології карток громадянського звітування.

Опитування проводиться благодійною організацією "Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги" в рамках реалізації проєкту "Покращення якості роботи судів Хмельницької та Вінницької областей через застосування інноваційних підходів до проведення опитувань учасників судових проваджень з використанням методології карток громадянського звітування (КГЗ)".

Опитування проводиться одночасно у 22 судах Вінницької та Хмельницької області. 

Дослідження здійснюються на підставі рішення Ради суддів України від 02 квітня 2015 року № 28 у співпраці з Програмою USAID "Нове правосуддя".

Оцінити якість роботи нашого суду можна  до 24 червня 2021 року, результати опитування будуть оприлюднено додатково.

Брошури та плакати з інформацією про дослідження розміщенні у всіх доступних для відвідувачів місцях. 

Для того щоб поділиться своїми враженнями від відвідування суду в даному опитуванні Вам потрібно відсканувати QR-код, який вказаний на картинці або перейти за відповідним посиланням та заповнити онлайн-анкету.

Клієнтоорієнтованість є одним з основних напрямків роботи Вінницького окружного адміністративного суду. 

Нам важлива саме Ваша  думка!