Новини

Відбулася друга робоча зустріч із представниками ОБСЄ


Нагадуємо, що нині Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ здійснює місію зі спостереження за президентськими виборами в Україні на їх відповідність міжнародним стандартам.


Керівник апарату суду Сергій Климчук поспілкувався з іноземними експертами з Данії та Канади про деталі перебігу виборчого процесу у ВОАС.


. Було повідомлено, що за цей період до Вінницького окружного адміністративного суду надійшла лише одна позовна заява №120/896/19-а (13.03.2019) за позовом довіреної особи кандидата на пост Президента України Порошенка Петра Олексійовича у територіальному виборчому окрузі №18 до голови окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу №18 щодо оскарження бездіяльності голови виборчої комісії. Уже 15 березня 2019 року позивач сама ж звернулася до суду із заявою про залишення позову без розгляду.


Представники ОБСЄ зазначили, що обов’язково продовжать підтримання зв’язку із керівництвом ВОАС під час здійснення місії зі спостереження за президентськими виборами в Україні.