Новини

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ СУДОВИХ ПРОВАДЖЕНЬ!


Нагадуємо про необхідність засвідчення документів електронним цифровим підписом (ЕЦП) при їх направленні до Вінницького  окружного адміністративного суду засобами електронного зв’язку! 


Акцентуємо вашу увагу, що організація роботи з документами, що передаються електронними засобами зв’язку (електронною поштою, факсом, телеграмою тощо) у Вінницькому окружному адміністративному суді здійснюється відповідно до норм  Інструкції з діловодства в адміністративних судах України, затвердженої Наказом ДСА України від 17 грудня 2013 року № 174 (далі за текстом- Інструкція).


Пунктом 2.2.6 Інструкції регламентовано, що обробленню та реєстрації не підлягають електронні документи, у яких: відсутня зворотна електронна адреса; зворотна адреса невідома та в тексті документа відсутній підпис, за яким можливо ідентифікувати відправника.


Відповідно пункту 2.2.18 Розділу 2 Інструкції для підтвердження офіційного статусу документів, отриманих електронною поштою та не скріплених електронно-цифровим підписом, або отриманих каналами факсимільного зв’язку, повинні бути надані (надіслані) їх оригінали.


Пам’ятайте, що до підтвердження оригіналами такі документи мають статус інформаційних!!!


З огляду на викладене, при направленні документів до суду засобами електронного зв’язку, враховуйте дані нормативні приписи!