Новини

ВОАС ПРОДОВЖУЄ СПІВПРАЦЮ З ПРАВНИЧОЮ МОЛОДДЮ


Учора Вінницький окружний адміністративний суд зустрічав студентів третього курсу Вінницького відділення Ірпінського державного коледжу економіки і права. 


Захід проходив у форматі Дня відкритих дверей в рамках навчальної практики.


З вітальним словом до студентів звернувся керівник апарату суду – Сергій Климчук, побажавши цікаво та змістовно провести час та ознайомив присутніх із планом заходу.


Програма зустрічі включала ознайомлення з організацією роботи суду, функціонуванням автоматизованої системи документообігу суду та розподілом судових справ, можливостями проекту «Електронний суд» та sms – інформування,  використання відеоконференцзв’язку та трансляцій судових засідань он-лайн, огляд робочих кабінетів працівників дзвінок та ознайомлення з посадовими обов’язками працівників структурних підрозділів суду, інтерактивне спілкування з керівництвом суду та участь студентів у судовому засіданні в якості вільних слухачів.


Поряд з цим, майбутнім правникам презентовано веб-сторінку суду та продемонстровано  роботу корисних електронних сервісів. 


Під час спілкування  з керівником апарату суду, яке проходило у форматі питання-відповідь майбутні правники цікавилися не тільки аспектами роботи суду, але й особливостями роботи судді та працівників апарату.


На завершення заходу учасники подякували за отримані враження та нові знання про роботу судової установи.