Новини

Всеукраїнський радіодиктант національної єдностіДружний колектив ВОАС сьогодні вкотре довів, що є частиною великої української родини. Працівники проявили ініціативу та взяли участь у щорічній акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності»,  яка присвячена Дню української писемності та мови. Служителі Феміди не тільки перевірили знання державної мови, а підтримали акцію мовного єднання.

«Складання офіційних документів потребує володіння належним рівнем державної мови,  тому працівники суду не лише вдосконалюють знання в галузі юриспруденцїї, а й постійно працюють над власною грамотністю. Наразі це важливо та актуально, адже цьогоріч набула чинності нова редакція «Українського правопису»,  – підкреслила заступник керівника апарату суду Яна Петрунчак, яка теж долучилась до написання диктанту.

Начальник відділу служби управління персоналом Олександр Цибко не залишився осторонь  заходу та зазначив: «Безумовно, участь у Всеукраїнському радіодиктанті є корисним та позитивним досвідом для кожного з нас, адже це велика можливість перевірити себе на знання української мови, зокрема на застосування нових правил правопису».

 «Загальнонаціональний диктант дає можливість ще раз нагадати нашим громадянам наскільки важливою для нас є мова. Адже ще Панас Мирний казав: «Найбільше і найдорожче добро в кожного народу  – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давне життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування». Тому ми з радістю та натхненням підтримали даний захід», – поділилась враженнями від написання диктанту помічник судді Тетяна Могиль.

Нагадуємо, що Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був заснований в 2000 році з метою об'єднання громадян країни навколо мови.

Цьогорічною новацією стала можливість перевірити диктант вже через 15 хвилин після його написання та використання слів, які пишуться за новими правилами правопису української мови.