Новини

Які комунікативні інструменти в роботі судів для побудови діалогу суду і громади варто використовувати- вивчала головний спеціаліст ВОАС Леся Поліщук


Протягом двох днів у місті Києві речники судів Вінниччини навчалися мистетству бути прес-секретарями.


За сприяння представництва Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні та прес-центру Судової влади України для речників судів Вінницької області Громадською організацією "Вектор прав людини" проведено тренінг на тему: "Комунікативні інструменти в роботі судів: діалог суду та громади".


Участь у вказаному заході взяла головний спеціаліст Вінницького окружного адміністративного суду - Леся Поліщук.
Навчали Вінницьку регіональну спільноту прес-секретарів досвідчені тренери у сфері судової комунікації Валерія Рибак (ГО Вектор прав людини) , Ольга Какауліна (представниця прес-служби органів суддівського самоврядування) та Анастасія Розлуцька (координатор проекту Єдиного веб-порталу використання публічних коштів "Edata").
Тренери не просто ділились передовим досвідом,корисними кейсами, сучасними тенденціями та лайфхаками у діяльності прес-служби, а й у ході виконання практичних групових завдань виводили прес-секретарів із зони комфорту.


Працівники судів, які забезпечують зв'язки зі ЗМІ опановували практичні навички комунікації з медіа, ознайомилися із існуючими загальними правилами спілкування з представниками ЗМІ, отримали практичні рекомендації щодо підготовки та поводження під час проведення медіа-заходів та кризових ситуацій.Але формат тренінгу передбачав шалену динаміку,мозковий штурм та модельні медіа-заходи, під час яких учасники практикували різні тактики активної комунікації.
Сформувавшись у групи, представники судів виконували роль судді-спікера під час практичного завдання – інсценованого брифінгу, а також виводили формулу ідеальної прес-служби суду.


Говорили також про роль і важливість використання веб-сайтів судів та просування якісного контенту сторінок у соціальних мережах.


Учасники подякували організаторам за отримані знання у ході унікального тренінгу, сертифікованого Радою суддів України. Натхненні, мотивовані і сповнені нових ідей судові речники повертаються до роботи.