Новини

Звіт про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом Закону України "Про доступ до публічної інформації" за лютий 2020 року


Звіт

про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом

Закону України «Про доступ до публічної інформації»

 

 

З метою забезпечення прозорості, відкритості та створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації у Вінницькому окружному адміністративному суді здійснюється розгляд запитів на інформацію.


Порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації», та інформації, що становить суспільний інтерес.


Відповідь на запит на інформацію надається у строк визначений статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».


За період з 01 лютого 2020 року по 29 лютого 2020 року до Вінницького окружного адміністративного суду надійшов 1 запит на інформацію від фізичної особи.


Інформація надавалась на запит, який стосується питань, відомості щодо якого перебувають у володінні Вінницького окружного адміністративного суду, зокрема щодо розгляду судової справи та особистого прийому громадян керівництвом суду.

 

Начальник відділу документального

забезпечення (канцелярія)                                                                 О.П.Гарболінська