Новини

Звіт про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом Закону України "Про доступ до публічної інформації" за грудень 2019 року


Звіт

про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом

Закону України «Про доступ до публічної інформації»

 

 

З метою забезпечення прозорості, відкритості та створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації у Вінницькому окружному адміністративному суді здійснюється розгляд запитів на інформацію.

Порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації», та інформації, що становить суспільний інтерес.

Відповідь на запит на інформацію надається у строк визначений статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

За період з 01 грудня 2019 року по 31 грудня 2019 року до Вінницького окружного адміністративного суду надійшов 2 запити на інформацію від фізичних осіб.

Інформація надавалась на запити, які стосувались питань, відомості щодо яких перебувають у володінні Вінницького окружного адміністративного суду, зокрема щодо:

-          коштів, витрачених у зв’язку з проведенням XVII позачергового з’їзду суддів України ;

-          розміру суддівської винагороди.

 

 

 

 

 

Начальник відділу документального


забезпечення (канцелярія)                                                        О.П. Гарболінська