Новини

Звіт про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом Закону України "Про доступ до публічної інформації" за вересень 2020 року.


Звіт

про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом

Закону України «Про доступ до публічної інформації»

 

 

З метою забезпечення прозорості, відкритості та створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації у Вінницькому окружному адміністративному суді здійснюється розгляд запитів на інформацію.


Порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації», та інформації, що становить суспільний інтерес.


Відповідь на запит на інформацію надається у строк визначений статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».


За період з 01 вересня 2020 року по 30 вересня 2020 року до Вінницького окружного адміністративного суду надійшло 4 запити на інформацію від фізичних осіб.


Інформація надавалась на запити, які стосувались питань, відомості щодо яких перебувають у володінні Вінницького окружного адміністративного суду, зокрема щодо:-                     загального трудового стажу судді;


-                     розгляду адміністративної справи та прийнятого рішення.Два запити було розглянуто в порядку Закону України «Про звернення громадян», оскільки за формою та змістом вони не відповідали запитам на інформацію в контексті Закону України «Про доступ до публічної інформації.

 

 

 

 

Заступник начальника відділу документального

забезпечення (канцелярія)                                                                                  О.С.Шкільна