Новини

Звіт про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом Закону України «Про доступ до публічної інформації» за березень 2020 року


Звіт

про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом

Закону України «Про доступ до публічної інформації»


  

З метою забезпечення прозорості, відкритості та створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації у Вінницькому окружному адміністративному суді здійснюється розгляд запитів на інформацію.


Порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації», та інформації, що становить суспільний інтерес.


Відповідь на запит на інформацію надається у строк визначений статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».


За період з 01 березня 2020 року по 31 березня 2020 року до Вінницького окружного адміністративного суду надійшло 5 запитів на інформацію від фізичних осіб.


Інформація надавалась на запити, які стосувались питань, відомості щодо яких перебувають у володінні Вінницького окружного адміністративного суду, зокрема щодо:-          розміру нарахованої та виплаченої суддівської винагороди;


-          розгляду адміністративної справи;


-          додаткової відпустки помічників;


-          щодо прийнятих заходів з непоширення COVID-19.Один запит було розглянуто в порядку Закону України «Про звернення громадян», оскільки за формою та змістом він не відповідав запиту на інформацію в контексті Закону України «Про доступ до публічної інформації.

 
 

Начальник відділу документального

забезпечення (канцелярія)                                                                 О.П.Гарболінська