Новини

Звіт про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом Закону України «Про доступ до публічної інформації» за квітень 2019 року


Звіт


про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом
Закону України «Про доступ до публічної інформації»З метою забезпечення прозорості, відкритості та створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації у Вінницькому окружному адміністративному суді здійснюється розгляд запитів на інформацію.


Порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації», та інформації, що становить суспільний інтерес.


Відповідь на запит на інформацію надається у строк визначений статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».


За період з 01 квітня 2019 року по 30 квітня 2019 року до Вінницького окружного адміністративного суду запити на інформацію надійшли:


- від фізичних осіб – 4;

- від громадської організації – 1.Інформація надавалась на запити, які стосувались питань, відомості щодо яких перебувають у володінні Вінницького окружного адміністративного суду, зокрема щодо:


- декларації судді;

- суддівської винагороди;

- інформації щодо присяги та навчання судді;

- щодо придбання Вінницьким окружним адміністративним судом нерухомого майна.


Начальник відділу документального
забезпечення (канцелярія)                                                                         О.П.Гарболінська