Новини

Звіт про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом Закону України «Про доступ до публічної інформації» за лютий 2018 року


Звіт

про виконання Вінницьким окружним адміністративним судом

Закону України «Про доступ до публічної інформації»

 

 

З метою забезпечення прозорості, відкритості та створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації у Вінницькому окружному адміністративному суді здійснюється розгляд запитів на інформацію.


Порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації», та інформації, що становить суспільний інтерес.


Відповідь на запит на інформацію надається у строк визначений статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».


За період з 01 лютого 2018 року по 28 лютого 2018 року до Вінницького окружного адміністративного суду запити на інформацію надійшли:


- від громадських організацій – 1;

- від представників засобів масової інформації – 2.


Інформація надавалась на запити, які стосувались питань, відомості щодо яких перебувають у володінні Вінницького окружного адміністративного суду, зокрема щодо:


-          біографічних даних суддів;

-          заробітної плати суддів за 2017 рік;

-          кількості суддів, які не мають повноважень.

 

 

 

 

 

 

Начальник відділу документального

забезпечення (канцелярія)                                                                                І.В.Кривешко